Yıldızlı Küpe Modelleri , Modası
Tarih 26 Mayıs 2014 » 1431 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Yıldızlı küpe modelleri

Her alanda dikkatli seçimler yapmak gerekiyor. Küpe konusunda da hassas hanımlara çok şık önerilerimiz var. Özellikle dünyada bir hayli trend olan yıldızlı küpe modelleri ülkemizde de sık sık tercih edilmeye başlandı. Sizlerde geç kalmadan bu şık küpelerden edinin. Peki nasıl bir yıldızlı küpe almak lazım? Sorunun yanıtını konu içerisinde alabilirsiniz.

Küpe konusunda bu yılın başında bir çok önemli moda yorumcusunun görüşlerini okuduk. Genel anlamda büyük aksesuarların bu seneye hakim olacağını söylediler. Küpe konusunda büyük modellerin seçimi ülkemizde ve dünyada çeşitli gecelerde bir hayli bariz şekilde görüldü. Bir çok ünlü büyük küpeleri tercih ettiler. Özellikle bu esnada yıldızlı küpe modelleri bizlerinde dikkatinden kaçmadı. Yalnız büyüklük konusunda bir kaç detay vermekte fayda var. Yüz şekliniz biraz daha yuvarlak ise çok büyük küpeler tercih etmeyin. Kötü bir görüntüye neden olabilir. Ancak yüz şekliniz daha uzun ise büyük küpeler sizlerde şık durabilir. Bunun yerine örnek teşkil edecek bir çok küpe şekli ekledik. Hem büyük hem de küçük yıldızlı küpe modellerini bu galeri içerisinde bulabilirsiniz. Küpe alma konusunda tereddüt yaşayanlara da örnek olacak bir konu ile karşınızdayız.

Son bölümde sizlerde ilerleyen dönemler için incelenmesini istediğiniz tarzları mail yolu ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Konu ile ilgili yorumlarınızı da mutlaka bekliyoruz. Galeride modelleri büyük boy inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi yıldızlı küpe modelleri galerimiz ile karşınızdayız.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir