Yeşil Elbise Modelleri , Modası
Tarih 30 Nisan 2014 » 2597 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Yeşil elbise modası

Baharı en iyi yansıtan renklerden biri yeşildir. Yeşil ve tonları hakkında vereceğimiz ipuçları ile baharı ve yazı çok şık geçirebilirsiniz. Galerimizde de konumuz ile ilgili olarak hazırlanmış yeşil elbise ve abiyeleri bulabilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeşil rengi hepinize yakıştırabiliriz. Ancak özellikle kızıl saçlı kadınlara çok daha yakıştığını düşünüyoruz. Yeşilin tonları ile de size en uygun seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yeşil renginin ayrıca sizi daha olgun göstereceğini söyleyebiliriz. Vintage modasının hayatımızdaki etkisi ile bu sezonun trendi zümrüt yeşili ve su yeşili tonlarıdır. Daha önce bir çok moda yazımızda bu tonlar üzerinde durmuştuk. Ayrıca taşlı modellerinde yeşil ile çok daha fazla yakıştığını söyleyebiliriz. Renk seçimi kadar vücut hatlarınızı iyi bilmenizde önemlidir. Hangi rengi seçerseniz seçin size uygun modeller tercih etmelisiniz.Bunu her moda analizimizde mutlaka belirtiyoruz.

Yeşilin tonları ile ilgili örnekleri her ne kadar yazılı olarak sunsak da en etkili anlatım şekli yine görseldir. Özel kombinlerin , ünlülerin seçimleri ve geçmişten günümüze örnek elbiseler ile birlikte çok şık bir elbise galerisi sizi bekliyor. Sizde konu ile alakalı olarak düşüncelerinizi yorum yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca kombin ve elbiselerinizi iletişim bölümünden ulaşarak konumuza da ekletebilirsiniz. Daha önceki konularımızda bunun örneklerini görebiliyoruz. Sizi çok daha fazla bekletmeden galerimize geçiş yapalım. Yeşil elbise modelleri galerimizde detaylı görüntüleme için yukarıdaki büyük resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında açılan galeride detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir