Yeni Kapri Modelleri , Modası
Tarih 24 Ağustos 2014 » 1096 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Yeni Kapri Modelleri

Kapri modelleri için bir çoğumuz araştırmalar yapıyoruz. Hem ekonomik hem de kaliteli ürünler bulmak o kadar kolay değil. Artık hangi mağazanın önünden geçsek Sale veya indirim etiketlerini görüyoruz. Bu müşteri çekmek için uygulanan tuzaklardan biri. Bir çoğumuz bu tuzaklara pek aldırış etmiyoruz. Peki hangi markanın gerçek indirimler gerçekleştirdiğini nereden öğreneceğiz? İşte burada devreye biz giriyoruz. Uzman ekibimizin belli başlı markaları sezon boyunca takip etmesi üzerine indirime girmiş kaliteli markaları anında paylaşabiliyoruz. Bu konumuzda da genel olarak beğendiğimiz bazı Kapri markalarından bahsedeceğiz.

Koton , Only Play , Collezione ve Jimmy Key gibi markaları bu konu içerisinde bulabilmeniz mümkün. Seçimlerinizi yapmadan önce fiyatlar hakkında da bilgiler sunalım. 129 TL ile 25 Tl arasında değişen rakamlarla bu şık kaprilere sahip olabilirsiniz. Bir çoğu indirime girmiş modellerden oluşuyor. Ayrıca seçtiğimiz modeller içerisinde trende uygun olanların olmasına özel bir ilgili gösterdik. Burada göreceğiniz modelleri online alışveriş sitesi modagram.com sitesinden veya belirttiğimiz markaların mağaza adreslerinden temin edebilirsiniz.

Son olarak trendler hakkında ufak tefek bilgiler verelim. Sportif modeller ve jean kapriler bir hayli trend. Bunun dışında şalvar görünümlü kaprileri de tercih edebilirsiniz. bununla ilgili örnekleri konumuzda bulacaksınız. Şimdi galerimize hep birlikte göz atalım. Ardından konu ile ilgili ufak tefek detaylar vermeye devam edeceğiz.

İlerleyen günlerde sizlerle yeni modelleri paylaşmaya devam edeceğiz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek gelişmeler hakkında sıcak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir