Yeni Bikini Modelleri , Modası
Tarih 30 Mayıs 2014 » 1293 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Yeni sezon bikini modelleri

Yazın vazgeçilmezi bikiniler için araştırma yapanlara güzel haberlerimiz var. Özel olarak derlediğimiz galeride muhteşem modelleri bulabilirsiniz. Dönemin trendlerini yakalama düşünceniz varsa konuyu dikkatli takip etmenizde fayda var.

Bu senenin trendi olan modellerle başlayalım istiyoruz. Özellikle çapraz bağları olan modellerin hemen hemen her markada görebiliyoruz. Yaz aylarında en çok göreceğimiz modeller kuşkusuz bunlar olacak. Renkli tasarımların satışları kontrol ettiğimizde çok daha fazla olduğunu görüyoruz. Senenin trendi olan puantiyeli modellerin dışında noktalı , desenli , çizgili modellerde yaygın olarak tercih ediliyor. Bazı renklerin ise özel olarak tercih edildiğini görebiliyoruz. Mor ve pembenin her zaman olduğu gibi diğer renklere göre bir üstünlüğü söz konusu.

Bikini modellerini seçerken çeşitli markaların kataloglarından yararlandık. Satış olacağını düşünenlere kötü haberimiz var. Sitemiz üzerinde herhangi bir bikini satışı henüz yoktur. Burada gördüğünüz modeller dönemin trendlerini sunmak adına hazırlanmıştır. Ancak bir çoğunu Türkiye içerisinde satış yapan önemli markalarda bulabilirsiniz. Bunun dışında dünya modası içerisinden seçtiğimiz modellerde yok değil. Çoğunluğunu rahatlıkla araştırma yaparak bulabilirsiniz. Hepsi bir yana bizlere beğendiğiniz tasarımların hangi markaya ait olduğunu yorum veya iletişim yoluyla gönderebilirsiniz.

Yeni bikini modelleri galerimizde detaylı görüntüleme gerçekleştirebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca galeride dilerseniz modellere ayrı ayrı da yorum yapabilir , beğendiklerinizi facebook ve twitter da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir