Yazlık Şort Modelleri , Modası
Tarih 29 Nisan 2014 » 1660 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Yazlık şort modelleri

Daha önce sizlerle kışlık şort modellerini incelemiştik. Bu bölümde ise yazlık şort modelleri ve modası hakkında bilgilere sahip olacağız. Konu içerisinde en ince detaylarına kadar kombin bilgileri ve moda analizlerini bulabilirsiniz. Konu sonunda ise galerimizde modeller hakkında eklenmiş resimleri büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

Yaz yaklaştıkça alışverişin rotası da değişiyor. Geçtiğimiz günlerde güneş gözlükler için aynalı güneş gözlüklerinin ne kadar trend olduğundan bahsetmiştik. Bu konumuzda ise bu yazın trendi olan şortlardan ve kombinlerken dikkat etmeniz gereken durumlardan bahsedeceğiz. Bu yaz kot şortlarla birlikte keten şortlarında çok trend olduğunu söyleyebiliriz. Vintage modasının bu yaza etkisi olarak keten şortları gösterebiliriz. Bunlara ilave olarak daha marjinal görünmek isteyenlere dantel detaylı şortlarında çok popüler olabileceğini söylemek lazım. Kombinlerde baş rolü yine beyaz renk alırken kot şortlarda yırtık detaylar yine geçen sene gibi trend olarak kullanılabilir.  Ayakkabı seçimlerinizi ise kesinlikle spor modellerden yana kulanmalısınız.  Kısa üst modasının aktifliğini düşünürsek kot şortlarla iyi uyum sağlayacağını da unutmamak lazım.  Tercihlerinizi bunlara göre belirlemek zorunda değilsiniz. Dolabınızı iyi kullanmak için sadece bu hassas noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Galerimizde modelleri detaylı inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Sonrasında modelleri büyük boy olarak görüntüleyebilir , ister sırasıyla isterseniz de seçerek bütün galeriyi dolaşabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı olarak sizlerinde yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir