Welch Steel Küpe Modelleri , Fiyatları
Tarih 31 Temmuz 2014 » 959 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Welch Steel Küpe Modelleri

Bu sezona dair en şık küpe modellerini araştırırken dikkatimizi çeken muhteşem bir indirimden sizleri de haberdar etmek istiyoruz. Welch Steel özellikle aksesuar konusunda akla gelen ilk markalardan biri oluyor. Yeni sezona dair başlattıkları indirimlerle kendilerinden bolca söz ettireceğe benziyorlar.

Öncelikle küpe modası ile ilgili bilgilerle başlamak gerekiyor. Vintage modasının etkisi sebebiyle büyük küpeler bir hayli trend. Ancak sizler yüz şeklinize göre büyük küpelerden vazgeçebilirsiniz. Örneğin minyon tipli ve küçük bir yüze sahipseniz büyük küpeler sizi kötü gösterebilir. Buna benzer detayları düşünmeden sırf moda diye büyük küpeleri edinmek yapacağınız büyük hatalardan biri olur.

Gelelim Welch Steel markasının başlattığı indirimlere. Normal fiyatları 150 TL değerinde olan küpeler yeni başlatılan indirimlerle birlikte 15 ile 35 TL arasında değişen rakamlarla alıcılarını bekliyor. Markafoni.com online alışveriş sitesinde açtıkları butikte ürünleri online olarak edinebilirsiniz. İndirimlerin site için gerçekleşmiş olduğunu düşünüyoruz. Normal fiyatlara göre inanılmaz bir indirim bizleri bekliyor. Modelleri görünce sizlerde bu fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz.

Daha fazla detay için ilk olarak galerimizde modellere göz atalım. Ardından değerlendirmelerimiz devam edecek.

bu modeller haricinde daha fazla ürün inceleyebilmek için şu konuları da ziyaret edebilirsiniz :

Modapik Küpe Modelleri

Yıldızlı Küpe Modelleri

İlerleyen dönemlerde listemize yeni koleksiyonlar eklemeye devam edeceğiz. Çelikten üretilen bu kaliteli küpeler günün indirimi olarak karşımıza çıkıyor. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir