Versace 2014 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu
Tarih 20 Aralık 2013 » 1659 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Defile, Moda, Öne Çıkanlar, Videolar

Versace 2014 Koleksiyonu 

Defile arşivimize ilk olarak Versace tasarımlarını sunarak başlamak istedik. Modern çizgileri ve her sene modaya yön veren tasarımları ile birlikte her kadının aklında olan moda devi Versace , 2014 yılında da harika tasarımlarla bizleri büyülemeyi başardı. Sizlere markanın tasarımlarından oluşan fotoğraf galerisi ve defile videosu sunumu gerçekleştirdik.

Versace yeni sezon defilesi ile alakalı olarak yorumlarınızı bekliyoruz. Hangi modeller ilginizi çekti ? Hangilerini çok itici buldunuz? Sizler için seçmeye çalıştığımız modeller arasında olmayan bazı kıyafetlerde olduğunu söylememiz gerekiyor.

Birazda marka ile alakalı bilgileri sizlerle paylaşalım. Versace İtalya’nın 1978 ‘de kurulmuş en güçlü moda markalarından biridir. Kurucusu Gianni Versace ‘dir. Sadece giyim alanında değil , parfümden saate bir çok alanda müşterilerine dünyanın bir çok yerindeki mağazası ile hizmet vermektedir. Bir çok ünlü Versace hayranlığı ile ünlü markanın kıyafetlerini her daim taşımaktadır. Bunlar arasında Elton John , Elizabeth Hurley ve Axl Rose gibi isimlerde var.

Versace’yi biraz daha yakından tanıdıktan sonra harika tasarımlarına göz atma zamanı geldi. İlk olarak  resim galerisini sizlerle paylaşacağız. Ardından defilenin videosunu izleyebilirsiniz.

Şimdide defileyi daha detaylı incelemek isteyenler için defile videosunu sizlerle paylaşalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Yorumlar

  1. berna latif says:

    Ben versace nin parfümünü kullanıyorum daha kıyafetlerini almak mümkün olmadı.. Umarım oda olur :) bu arada siteniz çok güzelmiş iyi yayınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir