V Yaka Elbise Modelleri , Modası
Tarih 27 Mayıs 2014 » 1385 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

V Yaka elbise tasarımı

Lüks elbiseleri sevenlere gözleri doyuracak bir galeri ile karşılamak istiyoruz. Son dönemlerde özellikle aksesuarların zenginleştiği dönemlerde en çok ilgi gören elbise modelleri ile devam edelim. V yaka elbiselerin en önemli özelliği aksesuar seçimlerinizin etkili ölçüde görülebilir olmasıdır. Vintage modasının etkisi ile v yaka elbise modelleri daha da yaygınlaşmıştır. Ünlü tasarımcılar bu konuda özenli ve titiz çalışmalar ile yeni koleksiyonlarını bizlerin beğenisine sunmuşlardır.

Örneğin Herve Leger v yaka elbise modellerinin yeni tasarımlarına hep birlikte göz atalım. Sonrasında incelemelere ve yorumlara devam edeceğiz.

1000 $ ve üzeri bu şık elbiseler son dönemlerde dikkatimizi çeken tasarımlar arasında. Örnek olması sebebiyle ilgi duyduğumuz bir tasarımcının koleksiyonu ile eşlik ettik. Yukarıdaki modelleri detaylı görüntülemek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

V yaka elbise kombinleri

Miranda Kerr V yaka bir elbise ile günlük sokak modası için çekilmiş karede bizimde dikkatimizi çekiyor. Her zaman şık görünen ve modayı yakından takip eden en önemli topmodeller arasında gösteriliyor.

Bu örnekleri çoğaltmak elbette ki mümkün. Ancak biz bunlarla şimdilik sınırlı tutuyoruz. Detaylı olarak moda analizleri yapmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesaplarımız ve sitemizden günlük olarak takip etmeye devam edin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir