Uzun Etek Modelleri , Modası
Tarih 29 Ağustos 2014 » 1294 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Uzun etek modelleri

Sonbahar- Kış koleksiyonlarını incelerken çıkan detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Her alanda ayrı ayrı analizlerle zengin içerikler sunmaya bu sefer uzun eteklerle devam edeceğiz. Bir çok koleksiyonda sonbahar dönemi için uzun eteklerin yaygın olduğunu görüyoruz. Bunları da kendi içerisinde incelerken görsel olarak bir çok ünlünün sokak kombinlerini de analiz etme şansımız olacak.

Yırtmaçlı uzun eteklerle giriş yapmak çok doğru olacaktır. Özellikle geçtiğimiz sene moda olan salaş etekler yerine dar kısa veya derin yırtmaçlı uzun eteklerin trend olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bir çok modacı salaş etek modellerinden hala vazgeçmedi. Ortak bir payda ararsak etek ile ilgili en ince detay uzun olmasında gizlidir. Pileli eteklerin yeniden gündeme geldiğini ve gardroplarınızda mutlaka bulunması gerektiğini belirtmek lazım. Bununla ilgili örnekleri bolca galerimizde bulabileceksiniz. Özellikle sokak modası için araştırma yapan modasever takipçişlerimize güzel kombin önerilerimiz olacak. Ünlülerin kombinleri ile güçlendireceğimiz konuda bir çok detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Renkler , stiler ve uzun eteklerle kombinlenen eşyalar.

Eteklerle ilgili bir başka detay ise şifon ve transparan olan modellerdir. Ünlü modacıların koleksiyonlarında bolca gördüğümüz bu modeller yakında sonbaharın gelişi ile sokak modasının vazgeçilmezlerinden biri olacak. Daha fazlası için galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Renk konusunda herhangi bir takıntınız olmasın. Canlı veya mat renkleri seçerken ”acaba modaya uygun mu?” soru işareti yerine ”acaba giydiklerimle uyumlu mu?” sorusu çok daha doğru olacaktır. Galeride bunun bir çok örneğini görmüş olduk. Uzun eteklerle ilgili konularımız ve bilgilerimiz deam edecek. Sizler bizi takip etmeye devam edin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir