Ünlülerin saç modelleri
Tarih 28 Aralık 2013 » 14719 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

 

Ünlülerin saç modelleri

Bir çoğumuz saç modelimizi değiştirirken ünlülerin saçlarından etkilenmişizdir. Bu konumuzda ikon olan ünlülerden ve onların saç modellerinden bahsedeceğiz. Özellikle galeride göreceğiniz ünlülerden mutlaka bir kaçının saç modelinden etkilendiğinizden eminiz.

Listede bir çok ünlü ismin ikonlaşmış saçları yer alıyor. Yaşadığı kırgınlıklar ve acı tecrübeler ile şarkılarını milyonlara söyleten Adele’nin kabarık bal rengi saçlarından , Agynes Deyn ‘in erkeksi saçlarına , sokak modasının prensesi Alexa Chung , Anglina jolie , Audrey Hepburn , Blake Lively , Cindy Crawford , Diane Kruger , Emma Stone ve daha bir çok aklınıza gelebilecek ünlü isim bu galeride sizlerle olacak. Geçmişten günümüze en seçkin saç modelleri ve o modellerle özdeşleşmiş ünlü isimleri sizler için seçmeye çalıştık. Özellikle sizler bu galeri içerisinde saç modellerini en çok beğendiğiniz veya denediğiniz modeller hakkında yorumlarınızla konumuza katılabilirsiniz.

Vintage modasının rüzgarları saçlarda esmeye devam ediyor. Galeride özellikle bu anlamda çok fazla örnek ile karşılaşacaksınız. Şuanda popüler olan bir çok ismin saçlarına nereden esinlendiğini bu galerideki isimler sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca yeni saç modelleri eklemek içinde çok iyi bir imkana sahipsiniz. Size uygun şekilleri sizlerde buradan görerek değerlendirebilirsiniz. Geçmişe yolculukta sizlerde vintage esintilerini kullanabilirsiniz. Ancak burada size tavsiye edeceğimiz bazı şeyler var. Öncelikle beğendiğiniz ikonun saçlarını denemeden önce yüz şeklinizi ve teninizi de düşünün. Buradaki saç modellerinin kişilerle özdeşleşmesinin sebebi budur. Ya da bir diğer değişle onlara bu kadar yakışmasının sebebi tam uyum sağlamalarıdır. Dilerseniz şimdi özenle hazırladığımız bu galeriye bir göz atalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir