Tüvit Ceket Modelleri , Modası
Tarih 28 Ocak 2014 » 1111 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Tüvit ceket modelleri

Kadınlar için sokak modasına her mevsim önemli bir parça olan ceketler için geniş çaplı bir trend araştırması yaptık. Sadece Türkiye değil , dünyada da moda olan tüvit ceket modelleri için bir çok bilgiyi ve kombini bu konu içerisinde bulabileceksiniz. Aslında tüvit ceketler uzun bir süredir kadınların gündeminde yer alıyor. Kumaşının özellikle bahar ve kış aylarına uygun olması ve desenlerinin şık görünmesi ile alakalı olarak bir süredir sokak modasında yaygın şekilde görülüyordu. Ancak 2014 yılı ile birlikte çok daha fazla görülür oldu.

Kombin telaşı içerisinde olunca bazen çok beğendiğimiz parçaları giymekte çekinceler yaşıyoruz. Tüvit ceketler genelde desenli olduğu için seçim yapmak çok zor oluyor. Konumuz sayesinde bu çekinceleriniz biraz daha azalacak. En başarılı kombinler için dünya starlarının magazin haberlerini inceledik. İçinden başarılı bulduğumuz tüvit ceket kombinlerini ayırarak galeriye ekledik. Şort , etek veya pantolon olarak seçiminiz ne olursa olsun aşağıda onunla ilgili bir kombin bulacaksınız. Yapılan hataların başında maalesef kendimizi tanımamak geliyor. Vücudunuzu tanıyarak kıyafet seçimi yaparsanız çok daha başarılı kombinler çıkarırsınız. Renk seçimlerinde belli başlı kalıpları bilmek başarılı bir kombin yapılacağı anlamına gelmez. Bu konu hakkında konuşacak çok şeyimiz olsa da kombinlerle alakalı püf noktaları özel başka bir konuya saklayalım.

Galeri ile alakalı son olarak vereceğimiz bir kaç bilgi var. Herhangi bir resme tıklayarak galeride gördüğünüz resimleri büyük olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir