Trençkot modelleri , modası
Tarih 26 Mart 2014 » 1523 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Trençkot modelleri

Son dönemlerde hemen hemen her hazır giyim markasının ağırlık verdiği trençkot modelleri ve kodası hakkında yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşacağız. Kombinlerden , modellere , renk seçimlerinden , materyallerine kadar bir çok konuda bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz. Görsellere geçmeden konumuza göz atmanızda fayda var.

Trençkotların zamanı geliyor. Ünlü markalarda bu konuda mümkün olduğunca şık tasarımlar üretiyorlar. Sizler için seçtiğimiz galeride bir çoğunu sunmaya çalıştık. Ancak geçtiğimiz yıllara göre neredeyse iki katı fazla üretim olduğunu görüyoruz. Trençkot modelleri içerisinde de dönemin trendi olan puantiyeli desenleri görmek mümkün. Öok zarif modeller olduğu gibi marjinal seçimler içinde farklı modeller örnek göstermeyi unutmadık.

Kombin konusunda kadınsı görüntü vermek isteyenlere kuşkusuz mini etek ile tercih etmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyada da sokak modasında en çok tercih edilen kombinlerden biri olarak göze çarpıyor. Mini etek ve trençkot kombinlerinizi şık bir günlük ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Galeride bunun örneğini sıkça göreceksiniz. Bunun dışında renk olarak genelde açık renk tercihler öneriyoruz. Genel anlamda da bu tarz üretimlerin olduğunu görebilirsiniz. Sitemizi çerisinde her gün yayınladığımız indirimlerde de bolca trençkot modeli paylaşmıştık. Materyal olarak kalitesine önem veren kadınların bu sene çok zorlanmayacağı kesin. Türkiye içerisinde de bir çok marka başarılı olarak trençkot modelleri ürettiler. Hadi şimdi bu kadar bilgiden sonra derlenen fotoğraflara bir göz atalım. Yeni sezonun dikkat çekici trençkot modası hakkında bilgi edinebileceğiniz bazı görseller…

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir