Tommy Hilfiger 2014 İndirimleri
Tarih 27 Şubat 2014 » 2138 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler, Öne Çıkanlar

Tommy Hilfiger

Önceki konularımızda Tommy Hilfiger ile ilgili çanta modellerini tanıtmıştık. Büyük ilgi karşısında bizde markanın yeni indirimlerini takip etmeye başladık. Tommy Hilfiger şu sıralar bir çok ürününde ciddi derecede indirimler gerçekleştirdi. konumuzda önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. konu sonrası da galeride modelleri görsel olarak inceleyebileceksiniz.

Tommy Hilfiger kendine has tarzını ürünlerinde sergilemeye devam ediyor. Marka işaretini görmeseniz de bazı ürünlerin uzaktan Tommy Hilfiger ürünü olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bunu sağlayabilen çok fazla marka olduğunu söylemeyiz. Tommy Hilfiger indirimleri hakkında size güzel haberlerimiz var. İndirimden önce fiyatları 700 TL ‘ ye kadar çıkan Tommy Hilfiger ürünleri indirim sonrası 250 TL ile 65 TL arasında değişen fiyat aralığında satılıyor. Tommy Hilfiger satış noktaları haricinde bu ürünleri dilerseniz limango.com.tr online satış sitesinden temin edebilirsiniz. Sınırlı sayıda ve geçici süre aktif olacak bu indirimlerden yararlanabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu indirimler kapsamında Tommy Hilfiger markasının , gömlek , elbise , etek , hırka , kazak , pantolon , tişört ve sweatshirt modellerini bulacaksınız. Her kategoriye özel seçimler yapmaya çalıştık. Bütün indirimli ürünleri maalesef paylaşma şansımız yok. Ancak seçtiğimiz modeller hem sizde fikir uyandıracak hem de en çok beğenebileceğiniz modeller olacak.  İlginizi çeken modeller ve marka analizimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Galeride modelleri detaylı görüntülemek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece galeriye geçiş yapmış ve ürünleri tam boy görüntülemiş olacaksınız.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir