Tantitoni kek kalıpları modelleri , fiyatları
Tarih 24 Şubat 2014 » 2447 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler, Öne Çıkanlar

Tantitoni

Her gün farklı markalardan indirimli ürünler tanıtmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ürünlerini yerinde incelediğimiz Tantitoni markasının kek kalıplarını sizlerle paylaşacağız. Galeride sizlere ilgimizi çeken ürünleri sunmaya çalıştık. Ancak öncesinde konumuzu okuyarak ürünler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tantitoni son dönemlerde hızla büyüyen önemli markalardan biri olmayı başardı. Renkli dünyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran markanın aynı zamanda fiyatları da rakiplerine göre çok uygun. Analizlerimizi gerçekleştirirken kalite , fiyat ve tasarımlara büyük önem gösteriyoruz. Tantitoni’nin incelememiz gereken bir tek seçeneği kalmıştı o da kalite. Bizim marka ve ürün konusunda ne kadar hassas olduğumuzu sürekli takip edenler çok iyi bileceklerdir. Marka ile ilgili ilk incelememiz olacağından ürünleri yerinde görmek istedik. Akbatı içerisinde girişte şık bir mağazaları var. İlk izlenim alışveriş için her zaman önemlidir. Rengarenk ”al beni” diye bağıran kek kalıpları ile karşılanıyorsunuz. Sonrasında güler yüzlü ve ilgili personel ile iyice havaya giriyorsunuz. Sonrası malum kasada ödeme seçeneklerini değerlendiriyorsunuz. Müşteri ilişkileri konusunda da bizden tam not olan markanın son olarak kek kalıplarının kalitesine sıra geldi. Fiyatları çok uygun olunca tereddüt edebilirsiniz. Ancak çok şık ve kaliteli olduklarını söyleyebiliriz. Galeride bir çok modeli sizlerle paylaşmaya çalıştık. Burada göreceğiniz ürünleri Tantitoni mağazaları veya resmi sitesi olan tantitoni.com.tr  ‘den temin edebilirsiniz.  Şuan için fiyatları 54 TL ile 2 TL arasında değişiyor.

İlerleyen dönemlerde markanın diğer ürünlerini de inceleyerek sizlerin beğenisine sunacağız. Şimdi Tanti kek kalıpları galerimiz ile devam ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir