Takma Tırnak Modelleri , Modası
Tarih 27 Mayıs 2014 » 1839 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Takma tırnak modelleri

Bir çok farklı sebepten dolayı tırnaklarınızı uzatamıyorsanız sizlere takma tırnak modelleri tavsiye ediyoruz. Son dönemlerde trendi git gide artan takma tırnaklar için markalarda özel tasarımlar üretmeye başladılar. Bizde bunu fırsat bilerek sizleri bu konumuz içerisinde bilgilendirmek istedik. Konu sonunda da takma tırnaklardan oluşan harika bir galeri sizi bekliyor olacak.

Takma tırnak modası için söylenecek bir çok şey var. Örneğin geçtiğimiz senelerde daha fazla tek renk uygulaması gündemdeydi. Ancak şimdi özellikle de etnik desenlerin hakimiyetini görebiliyoruz. Daha farklı çeşit çeşit renklerden oluşan takma tırnaklara büyük bir ilgi var. Ünlülerin yoğun olarak tercih ettiği modeller yine üzerinde şekiller olan takma tırnaklardan oluşuyor.

Takma tırnakları niye tercih etmeliyiz?

Bu soruya özel olarak yer vermek istedik. İş hayatında belli sebeplerden uzun tırnaklara sahip olamayabiliysiniz. Ya da gerekli özeni gösteremeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Bu tip durumlarda takma tırnaklara başvurabilirsiniz. Hem kolay hem de istediğiniz zaman uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yaz özellikle takma tırnakların çok popüler olacağına inanıyoruz.

Takma tırnak modelleri için hazırlanmış olan galerimizde modelleri detaylı görüntüleme şansına sahipsiniz. Bunun için herhangi bir resme tıklamanız kafi olacaktır. Sonrasında galeride istediğiniz şekliyle inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada bir çoğunu beğeneceğiniz için satın almak isteyebilirsiniz. Ancak sitemizde herhangi bir takma tırnak satışı yapılmamaktadır. Bu konu sadece dönemin trendlerini belirtmek maksadıyla eklenmiştir. Detayları verdikten sonra galeride modelleri inceleme zamanı geldi.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir