Saks mavisi elbise modelleri
Tarih 25 Şubat 2014 » 2971 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Genel, Moda, Öne Çıkanlar

Saks mavisi elbise modelleri

Bir süredir modada hakimiyetini sürdüren saks mavisi , bir süre daha gündemden düşmeyeceğe benziyor. Yeni sezon defileleri ve ürünleri inceledikten sonra özellikle sene sonuna kadar yoğun olarak devam edeceğini düşünüyoruz. Ayrıca renk olarak bir çok renge göre daha asil görüntüye sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Kombin konusunda ise her zaman söylediğimiz gibi elbise seçimlerinizde ayakkabı kadar önemli bir unsurda aksesuardır. Giydiğiniz kıyafetin şekline göre bu aksesuarlar değişmelidir.Örneğin günlük bir elbise tercih ediyorsanız seçtiğiniz aksesuarlar çok abartı olmamalıdır. saks mavisi elbiseler ile siyah detaylı parçalar çok iyi uyum gösteriyor. İki koyu renk gibi düşünülse de genel olarak mavi ve siyah uyumu her zaman değerlendirilebilir. Saks mavisi genelde sizi olduğunuzdan biraz daha olgun gösterecektir. Seçimleri yaparken bu önemli ayrıntıyı unutmamalısınız.

Bu arada ilerleyen dönemlerde sitemizde kombin ile ilgili güzel gelişmeler olacak. Sizler hem kendi kombinlerinizi paylaşabilecek hem de ciddi çalışmalar hakkında fikir paylaşabileceksiniz. Gelişmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Saks mavisi için değerlendirmelerinizi veya yorumlarınızı konu altında bizlere her zaman ulaştırabilirsiniz. Ayrıca başka renk veya tarz hakkında değerlendirme isterseniz dünya ve Türkiye içerisinde moda araştırmaları yaparak paylaşmaya devam edeceğiz. Son bölümde sizler için seçtiğimiz saks mavisi elbise modelleri galerimizi beğeninize sunuyoruz. Galeride ilginizi çeken modelleri detaylı görüntüleyebilmek için üzerine tıklayın. Yeni moda konularında görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir