Sade Gelinlik Modelleri , Modası
Tarih 25 Haziran 2014 » 1394 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Sade gelinlik modelleri

Gelinlik seçimlerinde bir çok tarzdan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu sebeple gelinlik kategorimizde mümkün olduğunca her tarzı sizlere özel olarak tanıtmaya çalışıyoruz. Bugün şaşalı gelinliklerden hoşlanmayanlar için sade gelinlik modellerini inceleyeceğiz.

Sadelik sıradanlık anlamı taşımaz. Sade bir gelinlikle de prenses gibi olabilirsiniz. Aslında modada sadenin anlamı biraz daha farklı. Teferruatlı olmayan , inciği , boncuğu az modellere genellikle sade ibaresi kullanılıyor. Burada incik boncuk tabii ki mecazi olarak kullanıldı. Taşlar , pullar ve buna benzer detayları içine alan geniş bir mecaz diyebiliriz.

Yaptığımız araştırmalara göre son dönemlerde sade gelinliklere de bir hayli ilgi var. Sadece Türkiye’de değil dünya modasında sade gelinlik modelleri konusunda ilgi çok büyük. Bunun bir çok nedeni var. En önemli gününüzü riske  etmemek için tercih ediyor olabilirsiniz. Güzel bir makyaj ile sade , duru güzelliğinizi sergileyecek olabilirsiniz. Bu sebepleri çoğaltmak mümkün. En önemlisi ise tarz olarak sadeliği seviyor olabilirsiniz. Sade gelinlikler sizi olduğunuzdan daha olgun gösterecektir. Bu da sizin için bir etken olarak köşede dursun.

Sadelikte gelinliklerinize ekleteceğiniz en önemli ayrıntılar danteller olmalıdır. Dantel işlemeleri bu sene vazgeçilmez şekilde trend. Sizde sade bir tasarımın içine dantel detayları katabilirsiniz. Gelinlikçiniz ile bunu mutlaka konuşun. gelinlik modasını yakından takip eden ekibimiz sizin için bir galeri oluşturdu. Dünyadan ve Türkiye içerisinden yeni sezon koleksiyonlar içerisinden özenle seçilmiş sade modelleri bu galeride bulabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir