Saçları canlı gösteren doğal maske
Tarih 29 Aralık 2013 » 1461 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

canlı saçlar

Saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlamak için bakımında kullandığınız ürünlere dikkat etmelisiniz. Son dönemlerde herkesin kabul ettiği doğal çözümler çok daha yaygın şekilde kullanılıyor. Ancak bu konuda sizi bekleyen bazı tehlikeler var. Güvenilir olmayan kaynaklardan aldığınız doğal maske tariflerinin çok işe yaramadığını ve hatta zarar verdiğini görebilirsiniz. Böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için ciddi ve güvenilir kaynaklardan yararlanın. Sizlere sitemizde sunacağımız bütün güzellik önerileri uzmanlardan ya da önemli kaynaklardan faydalanarak yazılmıştır. konunun hemen başında bu uyarıyı sağlığınız ve güzelliğiniz için yapmak istedik.

Geçmişten günümüze her dönemde mutlaka doğal güzellik büyük öneme sahip olmuştur. Ancak günümüzde kimyasalların çok daha zararlı hale gelmesiyle doğal çözüm önerileri çok daha büyük bir önem kazanmıştır. Bundan yola çıkarak size bazı maske önerileri bulmak istedik. Saçlardaki cansız görüntüyü ışıltıya çevirebilecek harika bir maske önerimiz var. Tamamen doğal ve yararını hemen görebileceğiniz bu maskenin adı ballı – muzlu saç maskesidir. Hepinizin evde kolayca yapabileceği maskemiz için pratik bilgileri aşağıda sizlerle paylaştık. Şayet takıldığınız bir bölüm olursa mutlaka bizlere mesaj yolu ile ulaşın.

Ballı – Muzlu Saç Maskesi
• 1 adet organik muz

• 2 yemek kaşığı doğal yoğurt

• 2 çay kaşığı saf zeytinyağı

• 1 çay kaşığı organik bal

• 2 tatlı kaşığı tam yağlı süt

• 4 damla tatlı badem yağı

Hazırlanış ve Uygulanışı

İlk olarak tüm malzemeleri blenderden geçirin ve kalın bir sıvı haline gelmesini sağlayın. Saçlarınızı üzerindeki sprey, jöle gibi tüm kalıntılardan arınması için yıkayın ve havluyla kurutun. Ardından maskeyi bir tarak ya da boya fırçası yardımıyla kökten uca tüm saçlarınıza yedirin. Başınızı folyoyla sararak ya da bir bone geçirerek 1 saat bu halde bekleyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Yorumlar

  1. Nesrin Küçük says:

    Ne yaptıysam olmadı. Bir kere boyatmıştım bütün doğallığı gitti, çok kırılmaya başladı. Sizin önermiş olduğunuz karşımı deneyeceğim. İnşallah işe yarar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir