Saç uzatmak için hardal maskesi tarifi
Tarih 25 Mart 2014 » 1514 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

Saç uzatma yöntemleri

Saç uzatma konusunda bir  çoğumuzun özel bir çabası var. Olağandan daha hızlı şekilde saç uzatıp hem de saçlarınızın sağlığını korumanız mümkün. daha önce buna benzer bir formülü sizlerle paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız maske ise özellikle Rusya’da inanılmaz trend durumda. Ayrıca başarı oranı da çok yüksek. Tarifimizi doğru şekilde uygular ve hazırlarsanız büyük ihtimal sizde faydasını göreceksiniz.

Gerekli Malzemeler ile başlıyoruz.

2 çorba kaşık toz hardal. 1 çorba kaşık şeker. 1yumurta sarısı.60 ml sıcak su.2 çorba kaşık zeytinyağı.

Bu kısıma lütfen çok dikkat edin. Aklınıza takılan bir durum olursa da mutlaka sorun.

Maskesinin yapılışı

2 çorba kaşık toz hardal, 1 çorba kaşık şeker, 1 yumurta sarısını bir kapta harmanlayın.Üzerine 60 ml su ve 2 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin. Ve bu karışımı saç fırçası yardımıyla saçınızın köklerine yedirin.Maskeyi yalnızca saç diplerine uyguluyorsunuz , daha sonrada bone takıyor veya streçliyorsunuz.

40 dakika bekleyip sıcak suyla saçınızı güzelce durulayın. Maske haftada sadece 1 kere yapabilirsiniz.  14 hafta boyunca saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Önemli Not : Özellikle ilk uygulamar da derilerinde yanma hissedeceksiniz. Bu zararlı bir durum değildir. Hardal tozu derilerinize nüfus ettiğini gösteren bir işarettir. Bu tip durumlarda panik yapacak hiç bir şey yok. Herhangi ir zarar da görmeyeceksiniz. Aksine saçlarınız hızlı şekilde uzamaya başlayacaktır.

yukarıda belirttiğimiz gibi aklınıza takılan bir durum olursa bizlere çekinmeden sorabilirsiniz. Sizlere zararlı olabilecek hiç bir karşımı veya maskeyi önermemeye devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir