Saç dökülmesini önleyen maske tarifi
Tarih 6 Mayıs 2014 » 1073 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

saç bakımı

Saç dökülmesi yaşanan en önemli saç sorunlarından biridir. Bunun başlıca nedenleri arasında saçların güçsüz olması gelir. Belli yöntemler ile saçlarını güçlendirerek dökülmenin önüne geçebilirsiniz. Saç bakımı için aynı zamanda önemli sağlık etkisi sağlayacak bir maske ile karşınızdayız.  Doğal yöntemleri benimseyenlerin kullanabileceği ve uzmanların onayından geçmiş bu maskenin pratik anlatımını konu içerisinde gerçekleştirdik.

Saç Güçlendirici Maske Malzemeleri

Hepinizin evinizde kolaylıkla bulabileceği malzemeler ile yapılmaktadır.

1 yemek kaşığı biberiye yağı
3 tatlı kaşığı ardıç ağacı yağı
1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu yağı
2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı

Saç Güçlendirici Maske Hazırlanışı

İlk olarak tüm malzemeyi iyice karıştırın. Haftada 1 kez saç diplerine friksiyon yaparak sürün. 1 saat bekletip yıkayın.

Not: Bakım ve nem maskelerini düzenli olarak cildinize ve saçlarınıza uygulayın. Bahara yepyeni bir siz ile giriş yapın. Her zaman daha doğal, daha aktif ve daha sağlıklı olun.

Yukarıda belirttiğimiz gibi bahar aylarında çok etkili olan bir maskedir. Özellikle saçlar mevsimsel değişimlerden çok fazla etkilenir. Yaz ve kış aylarından çıkışta uygulanması gereken bu maske ile saç dökülmeleri azalacaktır. Saç kökleriniz güçlenecek ve daha dayanıklı bir hale gelecektir. Sitemiz içerisinde önerilen bütün maskeler uzmanlara danışılmış veya uzmanların önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır. Herhangi bir yan etkisi söz konusu değildir. Bu tarz doğal maskeleri uygulamadan önce sitenin güvenilirliğinden emin olun. Yeni saç konuları ile karşınızda olana dek şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir