Puf Modelleri
Tarih 2 Eylül 2014 » 1836 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon

Son dönemlerde git gide yaygınlaşan pufların renkli dünyasına giriş yapıyoruz. Sizler için bir çok markanın özel olarak tasarladığı birbirinden güzel pufl modellerini mercek altına aldık. Fiyatları , modelleri , renkleri ve özellikleri hakkında bilgileri bu konu içerisinde bulabilirsiniz.

Evinizde puflar ile çok şık görüntüler yakalayabilirsiniz. Vintage , modern veya özel bir tarz ile dekore ettiğinize yine bu tarza uygun puflarla renk katabilirsiniz. Açıkçası geçtiğimiz sene ile bu sene arasında ciddi farklar göze çarpıyor. İlginin artması üreticileri de harekete geçirmiş gibi görünüyor. Her çeşit ve renk modelin üretildiğini görüyoruz. Böyle bir galeri oluşturmak o kadarda kolay olmadı.

Pembe puf modelleri

Örneğin pembe kapitoneli bu pufun fiyati evim..net ‘de 400 TL olarak görünüyor. Piyuasa araştırması yapınca bu rakamın normal olduğunu görebiliyoruz.

Geçtiğimiz seneye göre silindir şeklindeki puflarda bir hayli ilgi görüyor.

Silindir puf modelleri

Örneğin bu puf modeli genellikle yatak odaları için kullanılıyor. Siz istediğiniz rene göre ayarlatabiliyorsunuz. Üreticiler bu konuda bir hayli esnek davranıyorlar. Tercihinizi yapma konusunda bu ayrıntıyı ihmal etmeyin.

Şimdi son dönemlerde en çok dikkat çeken puf modelleri ile devam ediyoruz. Galerimizde ürünleri detaylı görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilginizi çeken modeller için yorumlarınızı bekliyoruz.

Galerimiz ile birlikte böylece konumuzu noktalamış olduk. Yeni dekorasyon konularında yine görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir