Prada 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Tarih 19 Ocak 2014 » 1317 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Defile, Moda, Öne Çıkanlar

Prada 2014

Ünlü markaların koleksiyonlarını incelemeye ve detaylı şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu konumuz içerisinde Prada markasının 2014 ilkbahar/yaz koleksiyonuna dair görselleri sunacağız. konu içerisinde resim galerisinde modelleri inceleyebileceğiniz gibi defile videosu ile de koleksiyon hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunun dışında konu içerisinde de sizlere bazı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Daha önce bir çok koleksiyonunu diğer moda ve kadın sitelerinde incelediğimizde, Prada’nın rakiplerine göre çok daha renkli ve canlı tonları tercih ettiğini görebiliyoruz. Bununla beraber yükselen tasarım sayısındaki artış ve belli dönemdeki indirimlerini eklersek çok aha etkili bir sezonun bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Defile ile ilgili en dikkat çekici yanlardan biri figürlerin bir hayli yoğun olarak vurgulanmasıdır. 2013 yılında neon renklerin hakimiyeti Prada için yeni sezonda da geçerli olacak. Buna ek olarak canlı sayılabilecek bir çok rengi ilave edebiliriz. Figürler haricinde ilginç desenlerde yine Prada 2014 ilkbahar / yaz koleksiyonuna damgasını vurdu.

Birazda marka hakkında temel bilgiler paylaşmak istiyoruz. Markanın kurucuları Mario Prada ve Martino Prada ‘dır.  Lüks giyim parolası ile erkek ve kadın giyimin öncülerinde olan Prada ‘nın Ceosu ise Patrizio Bertelli . Prada ünlü bir İtalyan markasıdır. 1913 tarihinde İtalya’nın Milano kentinde kurulmuştur. Resmi web siteleri ise prada.com ‘dur.

Bu kadar bilginin ardından sizi görsel bir şölene davet ediyoruz. İlk olarak resim galerimizde koleksiyon ile alakalı görselleri sunacağız. Ardından defile videosu ile konumuzu tamamlıyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir