Örgü şapka modelleri , modası
Tarih 26 Şubat 2014 » 1437 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Örgü şapka

Bu kışın en etkili trendlerinden biri de örgü şapkalar oldu. Özelikle ülkemizde yaygın olarak tercih edilen örgü şapka modelleri son zamanlarda dünyada da yaygın şekilde kullanılıyor. Özelikle ünlü isimler günlük kombinlerinde çeşit çeşit örgü şapkalar kullanıyorlar. Bunlardan oluşan bir galeri ile karşınızdayız. Ancak öncesinde konumuzda moda ile ilgili detayları alabilirsiniz.

Ülkemizde daha önce çok fazla satışı yapılmıyordu. Genelde ya kendimiz örüyorduk ya da annelerimiz. Diğer kadın sitelerimizde de örgü şapkalar konusunda bir çok yapılış örneği de yayınlamıştık. Ancak şu sıralar bunun farkına varan markalar inanılmaz şık hazır örgü şapkalar satıyorlar. Bu kışın önemli parçalarından biri hale gelen bu trend dünyada da bir çok ünlü tarafından sıkça kullanılıyor. Özellikle desenlerin yeni sezon ile birlikte hayatımıza girmesi şapkalarda da değişikliklere neden oldu. Örgü şapkalarda desenler ve figürlerde eklenmeye başladı. Özellikle bizim size önerimiz eldiven ve örgü şapkaların desenli kombinleri olacak. İnanılmaz şık bir görüntü yakalayacaksınız. bunun örneğini galeride net şekilde gösterdik. Artık bu modelleri ördürmenize ve örmenize gerek yok.  Bir çok marka bu konuda ciddi ürün satışları yapıyor.

Örgü şapkaların bu sene içerisinde daha fazla yaygınlaşmasını sağlayan nedenlerden biri kış ayı modasının renkli ürünlerden oluşmasıdır. Geçtiğimiz yıllara göre ünlü tasarımcılar defilelerinde ve koleksiyonlarında çok daha fazla renge yer vermiştir. Buda rengarenk örgü şapkaları kullanmamıza imkan sağladı. Sonuç itibariyle günlük kombinlerinizde hem soğuktan korunmak hem de şık görünmek için sebebiniz var. Hadi galerimizde seçtiğimiz örneklere bir bakalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir