Olgun Kadınlara Uygun Saç Modelleri
Tarih 26 Eylül 2014 » 1179 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik

40lı yaşlara uygun saç modelleri

Olgun tabirinin genellikle 40’lı yaşları temsil ettiğini söylerek konuya başlayabiliriz. Olgun kadınlara uygun saç modelleri konumuzun iki farklı açıdan incelenmesi gerekiyor. Olduğundan daha genç görünmek isteyenler ve yaşına uygun modeller tercih etmek isteyenler. Öncelikle ikisinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Mizacınız genç görünmeye uygunsa tercihiniz ilk seçenek olmalı. Biraz daha detay vererek kafanızın karışmasını engelleyelim.

Örneğin yüzünüz ufak ise bob kesim saç modeli olduğunuzdan daha genç gösterebilirsiniz. Geçtiğimiz sene Rihanna bob kesim saç modellerini yeniden popüler hale getirmişti. Ardından olgun diye tabir edebileceğimiz bir çok ünlünün de bu modaya uyduğunu gördük. Diğer seçeneğimizi düşünecek olursak kahküller özellikle kırışıklıkları örtmesiyle büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca olgun bir görüntü ile size yaşınız ile ilgili avantaj sağlayabilir. Hepsini bir kenara bırakıp örneklerle güçlendirilmiş bir galeriye ne dersiniz? Ünlülerin tercih ettiği modeller size çok daha fazla seçenek sunacaktır. Bizde olgun kategorisine soktuğumuz ünlü sanatçıların saç modellerini bir galeride topladık. Geriye gezerken kendinize uygun gördüğünüz modeli değerlendirmek kalıyor. Galeri sonrasında yine değerlendirmelerimiz devam edecek.

Daha fazlasını bulabilmek için güzellik kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bir çok saç kesimi hakkında detaylı bilgileri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir