Okul Çantası Modelleri , Fiyatları
Tarih 7 Eylül 2014 » 2042 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Sırt çantası modelleri

Okulların açılması yaklaşırken okul gereçlerinin satışları da büyük bir hızla devam ediyor. Ancak bu koşturmaca acele etmeyip indirimleri takip edenlere müjdeli haberleri verelim. Sitemiz bu konuda sizlere her gün farklı bir indirim haberi sunacak. İnternet üzerinden zahmetsizce şık çantaları ucuza alarak hem kar edebilir hem de çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Fiyatlar , modeller , indirimleri ve ürünlerin kalitesi hakkında bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Konumuz içerisinde bir çok önemli markanın ürünlerini tek bir konu içerisinde topladık. Böylece tek tek gezmek yerine bir konuda doğru çantayı bulabilme şansına sahipsiniz. Galerimizde göreceğiniz çantaların fiyatları 150 ile 90 TL arasında değişiyor. Bu sene en yaygın modeller arasında yerden de sürükleyerek taşınabilecek modeller yer alıyor. çocuklarınızın sırt ağrıları olmaması için yoğun günlerde sırtında taşımak yerine sürükleyerek seyahat çantası gibi taşıyabileceği çantalar tasarlandı. En çok satılan modeller de bunlardan oluşuyor. Galerimizde yine bu modellere de sıkça yer verdik. Bu fiyatlara online alışverişlerinizi gerçekleştirmek için markafoni.com online satış sitesinde açılan butikleri değerlendirebilirsiniz. Türkiye’de satış yapan önde gelen markaların çantalarını bu fiyata başka bir yerde bulmak bir hayli zor olacaktır. Fırsatları değerlendirebilmek için acele etmelisiniz. Bazı modellerin şimdiden tükendiğini görüntüleyebiliyoruz. Şimdi galerimize hep birlikte göz atalım.

Birbirinden güzel modellerin olduğu galerimizde zevke uygun mutlaka modeller bulabilirsiniz. Okul dönemine dair ürünleri indirimli ve kaliteli olarak araştırmaya devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir