Nine West Ayakkabı Modelleri , İndirimleri
Tarih 21 Ocak 2015 » 1749 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Nine West Ayakkabı Fiyatları

Nine West markasının daha önce indirimleri hakkında konumuz yoktu. Bunun için yeni sezon sonrası gerçekleştirecekleri indirimleri beklemiştik. İşte şimdi bu fırsatı değerlendirmenin zamanı geldi. İlerleyen günlerde beğeninize göre diğer tarzlar hakkında da Nine West mağazalarını , ayakkabılarını ve indirimlerini detaylı olarak analiz edeceğiz. Şimdi ise sıra muhteşem ayakkabıları hakkında incelemelerimize göz atmaya geldi.

Nine West , her sezon çıkardığı çeşidi çok tasarımları ile kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören bir markadır. Ayakkabı modelleri için ürün incelemesinde bir hayli zorlandığımızı söyleyebiliriz. Açıkçası Nine West denince bir çok tasarımla karşılaşacağımızı biliyorduk. Ancak yine de modelleri görünce şaşırmamak elde değil. Tarzınıza uygun veya kombin yapacağınız renge uygun model bulmanız çok mümkün. Fiyatlar konusunda da büyük indirimler söz konusu. Normal fiyatları 600 TL ‘ yi bulan bu şık ayakkabılar bir süre devam edecek olan butik ile birlikte 150 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Ürünleri markafoni.com online alışveriş sitesinin Nine West butiklerinde bulabilirsiniz. Butiğin ne zaman sona ereceği ise henüz bilinmiyor. Bazı modellerin şimdiden tükendiğini düşünürsek eliniz çabuk tutmanızda fayda var.

Nine West , görünüşünün dışında aynı zamanda kaliteli materyaller kullandığı için de tercih edilebilir. Ayakkabı için en önemli ayrıntı rahatlığı olmalıdır. Nine West ayakkabılarında bu rahatlığı bulabiliyorsunuz.

Nine West Ayakkabı Modelleri

Yeni indirim konularımızda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir