Nike Tayt Modelleri , Fiyatları
Tarih 10 Kasım 2014 » 2254 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Nike Tayt Fiyatları

Son günlerde sizlere çok fazla güncel indirim haberi sunmadık. Bu indirim ile o günlerin eksikliğini hissetmeyeceksiniz. Nike , genel olarak bir çok ürününde indirimlere başladı. Bunlar içerisinde bizi en çok ilgilendiren trend olan tayt modelleri oldu. Özellikle Nike gibi markalarını düşününce sadece spor kıyafetleri akla geliyor. Ancak bu düşünce doğu değil. Örneğin hazırlanan bu galeride bir çok günlük kombine uygun tayt modeli bulacaksınız.

Tayt konusunda akla gelen siyah rengin alternatiflerini yakın zamanda bir çok markada görmüş olabilirsiniz. Özellikle 2-3 senedir vazgeçilmez kış kombini olan tayt /tunik söz konusu olduğunda taytların önemi çok daha fazla artıyor. Hem kaliteli hemde rengarenk çeşitleri ile Nike bu sene bizim favorilerimiz arasında yer alıyor.

Fiyatlar

Nike tayt modelleri trendyol.com sitesinde indirim butiği açmış durumda. Normal fiyatları 200 TL ‘ye kadar çıkan taytların şuan yer alan satış fiyatları 130 TL ile 45 TL arasında değişmektedir. Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış sezon ürünleri içerisinde bir çok seçenek bulmanız mümkün. İndirim süresi ile ilgili elimizde henüz bir bilgi yok. Nike satış noktalarında aynı ürünleri bulma şansınız da var.

Nike her sezon olduğu gibi bir çok ürünü ile bizi kendine hayran bırakmayı başardı. Bu sene ilk olarak taytlarına ilgi çekmek istedik. Bir çok markanın ürünlerine göre çok daha başarılı seçimler olduğunu söyleyebiliriz.  Sitemizi takip ederek ilerleyen günlerde indirimler hakkında bilgi edinmeye devam edebilirsiniz. Tayt Kombinleme ve Desenli Tayt Modelleri , Modası konularımızda da tayt modası hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir