Modapik Küpe Modelleri , Fiyatları
Tarih 30 Haziran 2014 » 1050 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Modapik Küpe Modelleri

Aksesuar konusunda titiz hanımlara farklı küpe önerilerimiz olacak. Bugün güncel indirimler köşesini aksesuar dünyasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan küpelere ayırmaya karar verdik. Modapik markasının marjinal küpeleri ile çok daha canlı günler geçirebilirsiniz.

Bu yıl içerisinde sizlerle küpe modası ile ilgili  bir konu paylaşmıştık.Bu yıl içerisinde büyük küpe modelleri bir hayli trend. Seçimlerinizi yaparken bu trendi aklınızdan çıkarmayın. Aslında yaz ayları için genelde aksesuar dünyası takibimizde büyük parçaların daha yaygın olduğunu görüyoruz. Bunda vintage modasının da büyük etkisi var. Daha önce de buna benzer bir konu paylaşmıştık. Yıldızlı Küpe Modelleri , Modası konusuna tıklarsanız burada da farklı öneriler bulabilirsiniz.

Bu konumuzda örneklerden biraz daha ileri giderek fiyatlarını da sizlerle paylaşacağız. Çok yüksek rakamlar harcmadan şık küpelerin sahibi olabilirsiniz.  Fiyatları 30 TL ile 17 TL arasında değişiyor. Seçiminiz altından yana değilse mutlaka göz atmanızda fayda var. Modapik ürünlerini modagram.com sitesinde açılan butiklerinde de bulabilirsiniz. Fiyatların ne kadar daha geçerli olacağını henüz bilemiyoruz.

Küpelerin renkleri de seçimde büyük önem taşıyor. Günlük kombinlerinizle uyum sağlaması için bu ayrıntıyı da mutlaka dikate alın. Şık olmak her zaman söylediğimiz gibi ince ayrıntılarda gizlidir. Küpe içinde özenme zorunluluğunuz var. Modapik bu bağlamda hepimizin elini güçlendirecek. Rengarenk tasarımları ile birlikte kombin yapmak artık hem daha kolay hemde çok zevkli. Bir kaç modelle demek istediklerimizi özetleyelim.

Otantik küpe modelleri

Mesela bu küpenin uzunluğu 9 cm. Fiyatı 29,90 TL. Bizim bu örneği seçmemizdeki etkenlerden biri de otantik detaylarıdır. Bu sene sizlerle otantik modası hakkında da bir yazı paylaşmıştık. ( Etnik , Otantik Elbise Modelleri , Modası ) Trendlere uyum sağlama açısından başarılı bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Yazın sokak modasına buna benzer küpeleri çok sık görebilirsiniz. Açıkçası koleksiyonda bu tarz bir parça görünce paylaşmak istedik.

Taş Detaylı Küpe Modelleri

9 cm çok uzun diyenlere 5 cm uzunluğunda ve 26,90 TL olan bu küpeleri tavsiye edebiliriz. Koleksiyonda yine en çok beğendiğimiz modeller arasında yer alıyor.

Şimdide diğer modeller arasında seçtiklerimizi galeride inceleme zamanı geldi.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir