Mini Etek Modelleri , Modası
Tarih 29 Ocak 2014 » 1720 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Mini etek modelleri

Modanın vazgeçilmez unsurlarından biri mini eteklerdir. Yaz, kış her sezon tercih edebileceğiniz mini eteklerin son dönemlerde trend olan modellerini konumuzda sizlerle paylaşacağız. Özellikle kombinlerde yapılan hatalardan kurtulmak için bir çok görsel öneri de olacak. Kısaca mini eteklere dair bir çok bilgi ve modeli konumuzu incelerseniz bulmuş olacaksınız.

Bacaklarınız güzel ve siz mini etek giyecek kadar cesursunuz. Ancak hep dediğimiz gibi moda ince ayrıntılarda gizlidir. Her mini etek size yakışacak diye bir kaide yok. Seçimleri doğru yaparak başarılı kombinleri yakalamalıyız. Doğru kombini nerden bileceğiz? Bu sorunun yanıtı yazılı olarak değil , görsel olarak galeride ”kombin” ibaresi geçen bütün resimlerde var. Bir çok kombin çeşidi ile elinizi güçlendireceğiz. Unutmadan bu galeriyi gezdikten sonra alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz. Bu uyarıyı baştan yapmak lazım. Gelelim dönemin trend mini eteklerine. Özellikle desenli , puantiyeli otantik işlemeler çok moda. Ancak iş hayatı için tercih ediyorsanız klasik modellerden pek dışarı çıkmayın. Deri mini etekleri özel olarak tercih edebilirsiniz. 2014 deri yılı olacak gibi devam ediyor. Aslında gibisi fazla çünkü bir çok tasarımcı bunun sinyallerini verdi. Keza sokak modası takibinde de bunu net olarak görebiliyoruz. Birde siyah beyaz kombinini bu sene çok görüyoruz. Ancak kış aylarında hiç olmadığımız kadar canlı olabiliriz. Bu sene moda açısından tabuların yıkıldığı senelerden biri. Kış aylarında bir çok tasarımcı canlı tonları yazdan kalma şekilde sürdürüyor.

Anlatılacak çok şey olsa da bizi en iyi görseller ifade edecektir. Mini etek modelleri için hazırlanmış galerimizde sorularınızın ve anlattıklarımızın karşılığını bulacaksınız. Takıldığınız herhangi bir konuda bize yazmayı ihmal etmeyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir