Lüks elbise modelleri , fiyatları
Tarih 30 Mart 2014 » 1806 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Lüks elbise modelleri

Özel gecelerde giyeceğiniz mükemmel elbiseleri sizler için araştırdık. Önemli modacıların özel tasarımlarından oluşan galerimizde bir çok renk ve model seçeneğini bulabilirsiniz. Bazı modeller için indirimler söz konusu olurken , bazı modellerde herhangi bir indirim söz konusu değildir. Galeride modelleri detaylı inceleyebilirsiniz. Ancak öncesinde markalar ve fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lüks elbise modelleri için seçilmiş markalar içerisinde tanıdık isimlerde var. BS by Begüm Salihoğlu , Aslı&Alev , Raisa&Vanessa , Museum Of Fine Clothing , Berinza , Beste Gürel , Aslı Pekçetin , Tuğba Atasoy ve Aslı Pekçetin gibi önemli markaların elbise modellerini bu konuda bulabilirsiniz. Fiyatları 4500 TL ile 1950 TL arasında değişiyor. İstediğiniz modeli satın alabilmeniz için mümkün olduğunca elbiselerin altına marka isimlerini yazmaya çalıştık. Ancak online alışveriş sevenleri de unutmadık. Onlar içinde lidyana.com sitesini tavsiye edebiliriz. Buradaki tüm elbiseleri bahsi geçen siteden temin edebilirsiniz. Bazı modeller normal fiyatlarının altında satılıyor. Maksimum %42’lik indirimler bulabilirsiniz. Bu fiyatların daha uygunlarını araştırmaya devam edeceğiz. Şuan için en uygun rakamlar bunlar. Lüks giyinmeyi sevenlere en başarılı örnekleri mümkün olduğunca sunmaya çalıştık.

Bu markalar dışında bir çok elbiseyi daha bu galeriye eklemek mümkün. Bulabildiğimiz ve dikkatimizi çekenler arasında seçim yapmamız gerekiyordu. Sizler dilerseniz beğendiğiniz modeller hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince indirimleri de takip etmeye devam edeceğiz. Yeni moda konularında görüşmek üzere. Şimdi lüks elbise modelleri galerimiz ile devam ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir