Louis Vuitton Çanta Modelleri
Tarih 26 Aralık 2013 » 2748 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Louis Vuitton çanta modelleri

Defileleri ile her sezon beğenimizi kazanan Louis Vuitton bu bölümde bizleri büyüleyici çantaları ile yeniden kendine hayran bırakacak. Özenle seçilmiş modelleri galerimizde incelemeden önce konumuzda verilen detayları okuyarak hem marka hakkında hem de yeni koleksiyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Louis Vuitton 2014 çanta koleksiyonunu çok yakın zamanda bizlere sundu. İçlerinde en çok beğendiklerimizi  büyük bir titizlikle galerimizde topladık. Son sezonlarda olduğu gibi yine karanlık ortamlarda çekimler gerçekleştirildi. Artık bu bir Louis Vuitton klasiği haline gelmeye başladı. Eski çanta tasarımlarından olan Noé  çantaları firma tarafından yenilerek yeni sezonda yeniden yer aldı. Vintage akımını kendi içlerinde takip ettiklerinin göstergelerinden biri de bu. Yeni sezon çantalarında desenlerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Puantiye detaylarını bir çok çantada görebiliyoruz. Bunun gibi desenleri yeni tasarımlarda bolca göreceğiz.

Louis Vuitton markası ve ürünleri için lüks tanımını yapabiliriz. Her sezon modaya yön veren markalardan biri olduğu için önemli moda siteleri veya yorumcuları markanın sezon ürünlerini görmeden sezona dair yorum yapmıyorlar. Bu denli önemli bir markanın koleksiyonundaki parçaları seçerken özenli olmalıydık. Sizlere sunacağımız koleksiyon ise Louis Vuitton 2014 ilkbahar yaz çanta koleksiyonudur. Koleksiyon ile ilgili söyleyeceklerimiz son olarak geçen sezonun trendi olan zımba detaylarının da yer aldığını belirtmek isteriz. Galerimizi gezerken aynı zamanda beğendiğimiz veya ilginizi çeken modellere yorum yapmayı ihmal etmeyin. Louis Vuitton markasının yeni ürünleri ve koleksiyonları ile yeniden görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir