Lila Elbise Modelleri , Modası
Tarih 25 Haziran 2014 » 1730 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Yazın gelmesiyle birlikte canlı renklere olan ilgi arttı. Kadınlar için vazgeçilmez renklerden biri kuşkusuz lila rengidir. Bu bölümde lila renginden yeni sezona dair elbise modellerini hep birlikte inceleyeceğiz. konu içerisinde mümkün olduğunca detay vermeye çalışacağız. Konu sonunda da galerimizde modelleri bulmanız mümkün.

Lila genellikle partilerde veya mezuniyet gecelerinde sıkça tercih ediliyordu. Ancak bu yaz özellikle bir çok önemli  tasarımcının etkisiyle birlikte günümüze sokak modasına da yansıyacak. Kombinlerinizde bu rengi bolca kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

günlük lila elbise kombinleri

Günlük lila elbise kombinlerine bu elbiseyi örnek gösterebiliriz. Lila renginin bir diğer özelliği ise sizi çok daha canlı ve feminen gösterecek olmasıdır. Bu sebeple mezuniyet gecelerinde veya özel davetlerde sıkça tercih edilir. Lila , pembe gibi kadınlarla anılan özel renkler arasında yer alır. Makyajınızı da uygun bir tonda seçtikten sonra başarısız olmanız için pek bir sebebiniz olmaz.

Lila elbise

Resimde gördüğünüz tarz özelikle bu yaz için çok uygun. Salaş tarzları bu yaz daha çok tercih etmelisiniz. Bunun nedenlerinden biri çok sıcak geçecek yaz ayları. Bir diğer nedeni ise dönemin en yaygın trendleri arasında yer almasıdır. dantel detaylı lila elbiselerde tercih edilebilir.

Dantelli lila elbise modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz dantel lila elbiselere bir örnek de vermiş olduk. Dilerseniz sizin için seçtiğimiz bir kaç modele daha göz atalım. Ardından sizlerin yorumlarını merakla bekliyor olacağız. Lila elbise modelleri galerimiz sizlerle.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir