Küt Saç Modelleri , Kesimleri
Tarih 18 Ekim 2014 » 1437 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik

Küt saçlar

Saç kesimi konusunda eskimeyen bir kaç model vardır. Bunlara örnek etkileyici bir kaç örnek vererek başlayalım. Deniz kızı dalgaları , uzun katlı saç kesimleri , kırık kakül saç kesimleri , kaküllü küt saç kesimleri ve tabii ki küt saç kesimleri. Bugün ise ünlülerin tarzlarından , sokak modasına uzanan geniş bir yelpazeden küt saç modellerini inceleyeceğiz. Dönemin trendi küt kesimler nasıl? Yüz şeklinize göre hangi küt saç tarzını benimsemelisiniz? Bunlar ve daha fazlasının cevaplarını konumuz içerisinde bulabilirsiniz.

Küt saç modelleri hiç bir zaman eskimeyecek bir modadır. Özellikle geçtiğimiz sene Rihanna’nın tercih etmesi üzerine kuaförlerde küt kesim oranları arttı. Peki bu sene durum nedir? Elbette tahmin ettiğiniz üzere bu modayı takip eden bir çok insan var. Küt saç kesimleri genellikle yuvarlak ve küçük bir yüze sahip olanlara yakışıyor. Ancak uzun bir yüze sahip olupta küt kesimini buna göre ayarlatarak çok şık bir kesim elde edebilirsiniz. Genel olarak yuvarlak ve küçük yüzlere tavsiye ediyoruz.

Küt Saç Modellerinin Sıkça Tercih Edilme Nedenleri

– Bakımı kolaydır.

– Olduğunuzdan genç gösterir.

– Hazırlanma sürenizden saça ayırdığınız süreyi azaltır.

– Yüzünüzü ön plana çıkarır

Bunlara ek bir çok madde başlığımızda yer alabilir ama biz en çok tercih edilme nedenlerini ön plana taşıdık. Şimdi galerimizde dönemin trendlerine göre hazırlanmış bir çok resim göreceksiniz. Burada kendi yüz şeklinize göre hangi modelin daha uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Ayrıca görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlerleyen dönemlerde saç modellerini yakından incelemeye devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir