Küçük Banyo Dekorasyunu
Tarih 6 Eylül 2014 » 1266 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon

küçük banyo dekoru

Küçük bir banyoya sahipseniz dekorasyon konusunda az bir şansınız olduğunu düşünmeyin. Doğru dekoratif taktikler ile birlikte banyonuzu çok daha kullanışlı ve şık bir hale getirebilirsiniz. Bununla ilgili yaptığımız araştırmayı ve örnekleri konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. buradaki önerileri uygulayarak veya örnek alarak doğru bir dekorasyon yaptırabilirsiniz.

Özellikle dar banyolar konusunda çok zor dekorasyon yapıldığı söyleniyor. Ancak doğru bir yerleşim ile dar banyolarınızı da çok kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dar banyoları diklemesine değerlendirmelisiniz. Duşakabin veya küveti dik olarak yerleştirin. Muslukları yanlara yerleştirerek ortada boş bir hareket alanı sağlayabilirsiniz. Tuvalet kısmını ise küvetin hizasında değerlendirebilirsiniz. Günümüzde banyo dolaplarını da çok yönlü yapabiliyorlar. Yer kazandıracak bir banyo dolabı seçerek yine küçük banyonuzda yer kazanabilirsiniz. İşte bu yöntemler sayesinde çok daha geniş görünen ve kullanışlı bir banyoya sahip olabilirsiniz. Ayrıca her şey de elinizin altında olacağı için çok daha konforlu banyo oluşturmuş olacaksınız.

Dilerseniz bahsettiğimiz detayları bir de galerimizde görelim. Sonrasında çok daha anlaşılır bir konu olacaktır.

Resimlerde görüldüğü üzere küçük banyolarınızda da gayet şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Bugünlük dekorasyon konumuzu noktalandırıyoruz. İlerleyen günlerde sizinde konu ile ilgili görüşleriniz olursa yorum yaparak bize katılabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir