Kot Şort Modası
Tarih 29 Haziran 2014 » 1104 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Yazın sıcakları kendini göstermeye başladığı şu günlerde kombinlerimizin değişilmezi olmaya aday olan kot şort modelleri ve modası hakkında bir konu hazırladık. Kombin yaparken , kot şort alırken ve giyerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında mini bir kursta konu içerisinde sizi bekliyor.

Jean modası hakkında konuşurken yırtık modellerin bir hayli trend olduğunu söylemiştik. Aynı şeyi kot şortlar içinde rahatlıkla söyleyebiliriz. Kot şort bir çok kıyafet gibi zor kombinlenmez. Hemen hemen her şey ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle tavsiyemiz ise bluzlar ve gömlekler olacaktır.

kot şort kombinleri

Bahsettiğimiz kombini bu resimde çok daha rahat anlayabiliyoruz. Cıvıl cıvıl bir kombinle yazın çok rahat kombin yapabilir ve çok şık görünebilirsiniz. Burada ihtiyaç olmama durumunda çok daha ufak bir çanta tavsiyemiz olacaktır.

kot şort trendleri

Bu resmi özellikle seçtiğimizi söyleyebiliriz. Yukarıda bahsettiğimiz her şey tanımına uyuyor. Gördüğünüz gibi farklı seçimlerde dahi şık görünebilirsiniz. Aslında bu resimlerin sizlere en büyük faydası dolabınızda kullanmadığınız veya kullanmak için fırsat aradığınız kıyafetlerinizi çok şık şekilde değerlendirebilirsiniz.

kot şort modası

En güzel kombin nasıl olur? Sorusunun yanıtı ise yukarıda resimlerde görülmektedir. Beyaz gömlekler veya bluzlarla kot şortlar harika bir görüntüye kavuşabilir. Dünya sokak modasını takip ettiğimizde buna benzer kombinlerle çok sık karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Kot şort modelleri için oluşturulan bir galerimiz var. Bu galeride örnek olabilecek bir çok modeli bulmanız mümkün.

İlerleyen dönemlerde sizlerinde kombinlerinizi sitemizde yayınlayacağımız bir bölüm oluşturacağız. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir