Köşe Takımı Modelleri , Modası
Tarih 16 Temmuz 2014 » 4508 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon, Öne Çıkanlar

Ev dekorasyonu için trendler değişmeye devam ediyor. Köşe takımı tercihleri her geçen gün artıyor. Bizde yeni konumuzda bu trendi ele alacağız. Seçilebilecek en iyi köşe takımları hakkında bilgiler verirken bir çok örneği de sizlerle buluşturacağız. Evinizi dekore ettirmeden önce dekorasyon köşemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Renkli köşe takımı modelleriÖzellikle renkli köşe takımları son dönemlerde bir hayli trend oldu. Ayrıca evine renk katmak isteyenlere de bizim tavsiyemizdir. Ev dekorasyonunda sizi en çok yansıtacak tasarımlar köşe takımları veya oturma gruplarıdır. Bu sebeple köşe takımı seçecek olanların en çok özeneceği konunun bu olmasını tavsiye ediyoruz.

2015 köşe takımı modelleri

Açık renk köşe takımları evinizi her zaman daha ferah gösterir. Özellikle büyük bir eve sahipseniz açık renk köşe takımının uyumu çok daha kolay olacaktır. Resimde sunulan köşe takımı sadeliği sevenlere sunulan şık bir tasarımdır.

2014 köşe takımı modelleri

Bir çok önemli markanın koleksiyonlarında tek renk köşe takımını bol renkli yastıklarla renklendirildiğini görüyoruz. Artık bir çok mobilyacıda tasarımları kendi beğendiğiniz renge göre düzenleyebildikleri için bu tarz örnekleri incelemeniz çok önemli. Örnek gösterilebilecek dekoratif önerilerden biri olarak bu resmi değerlendirebilirsiniz.

köşe takımı tasarımları

Köşe takımlarını koyup bu vintage tarzıdır diyen mobilyacalara gülmek lazım. Vintage tarzında köşe takımı olmaz. Ancak bu örnekte vintage tarzı ile köşe takımının buluşması diyebileceğimiz bir tasarımla karşılıyoruz sizleri. İşte mobilyacıların da ifade etmesi gereken budur. Sizde dekorasyonunuz da böyle bir tarz seçebilirsiniz.

Modern köşe takımı modelleri

Modern bir köşe takımı tercihi örneğini de bu şekilde ifade edebiliriz. Aslında köşe takımı zaten yeni sezonların trendi olarak göze çarpıyor. Ancak modern dekore edilmiş bir evde köşe takımı ile dekorasyonunuzu daha modern gösterebilirsiniz.

Büyük köşe takımı modelleri deri köşe takımı modelleri En güzel köşe takımı modelleri Köşe takımı dekorasyonu Köşe Takımı Şık köşe takımı modelleri yeni köşe takımı modelleri Yuvarlak köşe takımı modelleri

Galerimize eklemek istediğiniz özel markalar olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dönemin trendlerini takip edebilmek için sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi ihmal etmeyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir