Kış oje modelleri , trendleri
Tarih 22 Aralık 2013 » 1654 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik

oje modelleri

Her mevsime özel oje seçimleri yaparak şıklığınızı sürekli hale getirirsiniz. Ne kadar güzel giyinseniz dahi ojeleriniz mutlaka dikkat çekecektir. Yaşınıza uygun olarak farklı seçimlerle güzelliğinizi ojede de sürdürebilirsiniz. Bu gün sizlere güzellik önerileri içerisinde kış aylarına uygun ojelerden bahsedeceğiz.

Kim demiş kış geldi mat renkler tercih edilmeli diye. Çevrenize şöyle bir bakın kim bunu umursuyor. Size kış aylarında her sezondan çok daha fazla enerji lazım. Sizlerde bizim gibi makyaj , saç bakımı veya elbiselerinizin size enerji verdiğine inananlardansanız bu düşünceye pek ayak uydurmayın. Keza kış aylarında mat renkler felsefesi artık tarih oldu. Yazdan kalan neon renkler hala bir kısım modacı tarafından devam ediyor. Sizlerde tarzınıza uygun olması halinde bu seçimlere devam edin. Elbette bazen mat renklerle de uyum sağlayacağız. Ancak sadece kış ayı diye mat renk seçmenin çok demode bir düşünce olduğunu kabul etmeliyiz. Size sunacağımız örnekler genellikle defile veya modacıların kataloglarından seçilmiş modellerden oluşuyor.

Renk konusunda takıntılarımızdan kurtulduğumuza göre şimdi trendler nedir onlardan bahsedelim. Artık desenler oje modasına da hakim halde. Hayvan figürleri , ilginç desenler veya farklı semboller ile ojelerinize renk katmayı unutmayın. Çok dikkat çeken bazı modelleri galerimizde özenle topladık. Sizlere bu kış için örnek teşkil edecek çok güzel oje önerilerimiz var. Hanımlar siz şimdiden yeni bir alışverişe hazır olun : ) İşte sizler için seçtiğimiz kış oje modelleri

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir