Kayık Yaka Bluz Modelleri , Modası
Tarih 31 Mayıs 2014 » 1789 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Kayık yaka bluz modelleri

Sokak modasını yakından takip edenler kayık yaka modasından mutlaka haberdardırlar. Bizde bu konumuzda biraz daha alanı daraltarak bluzlara yönelmeye çalıştık. Aslında kayık yaka , elbiselerde de sıkça tercih edilen bir trenddir. Kayık yaka giyme şekilleri , kombinleri , modası , modelleri ve daha fazlası için konumuzdaki detaylara mutlaka göz atın. konu sonunda görsel bir ders niteliğinde en başarılı kombinler ve modellerin yer aldığı galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kayık yaka bluz modelleri , Türkiye içerisinde de yaygın olarak tercih ediliyor. Dünya sokak modası incelemelerimizde de bir çok başarılı kombini bulduk diyebiliriz. Vintage modası ile bu tarzı çok bağdaşlaştırmamak lazım. Son dönemlerin en popüler moda yorumu maalesef ”Vintage ‘den etkilenildi” yorumu oluyor. Elbette bizimde bir çok yazımızda bununla ilgili yorumlar var. Ancak her tarz için ezbere bunu söyleyen meslektaşlarımızı biraz daha tarih dersine davet ediyoruz. Bazı tarzların vintage ile uzaktan yakından alakası yok.

Neden kayık Yaka?

Son dönemlerde straplez gelinliklerle başlayan trend sokak modasına bu şekilde yansıdı. Kadınsı görüntünüzü arttıracak bu detay önemli modacılar tarafından da benimsenince moda olması kaçınılmaz oldu. Bir çok ünlü isim son dönemlerde kayık yaka bluzlardan vazgeçemiyor. Bunu elbise ile de bütünleştirebiliriz. Şimdi biraz da tarzlar hakkında görsel bilgi toplayalım. Galeride editörlerimizin seçtiği harika kombinler ve modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Kayık yaka bluz modelleri galerimiz bütün ihtişamıyla sizleri bekliyor.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir