Kahverengi Ayakkabı Modelleri
Tarih 22 Ağustos 2014 » 1277 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Kahverengi ayakkabı modelleri

Son dönemlerde trend olan kahverengi için bizlerde araştırma yaparak sizlere en doğru öneriler sunmak istedik. Ayakkabı için modası geçmeyecek renklerin başında yer alan kahverengi , genellikle kış aylarında tercih ediliyor. Bahar ve kış aylarında bizler için albenisi daha yüksek olan bu rengin son dönemlerde yaz aylarında da bir hayli trend olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere örneklerle bol bol model sunacağımız galerimize geçmeden önce uzman ekibimizin önerilerine hep birlikte göz atalım.

Kahverengi ayakkabı seçimlerinde koyu renkler ile açık renkler arasında tercihlerle başlayalım. Koyu tonlar özelikle 2014 yılının ilk çeyreğinde yaygın olarak karşımıza çıktı. Özellikle kışın rengi olarak tanımlanan koyu kahverengi yaz koleksiyonlarında yaygın olarak karşımıza çıkınca bir çok eleştirmenin öngörüleri doğru çıkmadı. Canlı neon renklerin yanı sıra özellikle abiye seçimlerinde asil görüntüsü ile bu renk yaygın olarak tercih ediliyor. Sizlerde kombin yaparken kahverenginin asil görünüşünden yararlanabilirsiniz. Günlük ve özel davetler için olmak üzere tarzların buluşmasını galerimizde gerçekleştireceğiz. İlerleyen dönemlerde sizlerde kendi kombinlerinizi sitemizde yayınlatabilirsiniz. Bu bölüm için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Gelelim bu sezon çıkan koleksiyonlardaki etkileyici ayakkabılara. Yerli ve yabancı bir çok modanın koleksiyonlarından yararlanıldığı gibi günlük kombinlerden de harika örnekler sunduk.

Bu modeller dışında listeye eklenebilecek bir çok tercih olabilirdi. Ancak mümkün olduğunca trendi yansıtan modelleri tercih etmeye çalıştık. Yavaş yavaş vintage modasından uzaklaştığımızı örnek resimlerde de rahatlıkla görebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken bunlara da dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Genellikle ayak sağlığını düşünen tasarımcılar bu doğrultuda modellerde ciddi değişikliklere gidiyorlar.

İlerleyen dönemlerde sizler için özel koleksiyonları incelemeye devam edeceğiz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir