Kabarık Gelinlik Modelleri , Modası
Tarih 17 Haziran 2014 » 2821 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Gelinlik modası her ne kadar değişirse değişsin gelinlik deyince akla gelen gelinlik tasarımı genelde hep kabarıktır. İlerleyen dönemlerde de hep var olacak modellerin başında kabarık gelinlikler geliyor.Her tasarımda olduğu gibi kabarık tasarımlarda da bir trend var. Bu konumuzda trende uygun gelinlikleri analiz edeceğiz. Konu sonunda da sizlere muhteşem bir galeri şöleni sunacağız.

Kabarık gelinlik modelleri için yaptığımız incelemede dünyada bir çok önemli markanın trend ne olursa olsun her sezon mutlaka bu modelleri çıkardığını görüyoruz. Her gelinlik konusunda söylediğimiz gibi düğününüz sizin en önemli moda organizasyonunuzdur. Bu nedenle en doğrusuna karar vermenize yardımcı olacak fikirlerle karşınızdayız. Gelinlik kategorimizde hemen hemen her tarz gelinlik tarzını inceledik. Bugünde dünya modası dahil olmak üzere bir çok önemli tasarımı inceleme şansınız olacak. Bir çoğumuz gelinlikleri diktirme taraftarı olduğumuzdan modelleri dikkatli incelemekte fayda var. Size yarar sağlayacak modeller bulmanız yüksek bir ihtimal.

Kabarık gelinlik modası

Straplez kabarık gelinlikler bu sene inanılmaz moda. Etek detayları konusunda bir çok seçeneğiniz olabilir. Ancak son dönemlerde en yaygın gelinlik tarzı yukarıda örnek olarak yayınladığımız tasarımdır. Dilerseniz bir başka örnek ile devam edelim.

kabarık gelinlik modelleri

Bizim en beğendiğimiz modellerden biri de yukarıdaki modeldir. Desenli ve hatta taşlı modellerde son dönemlerde gelinlik tasarımcıları tarafından bolca üretiliyor.

Daha fazlası için galerimizi ziyaret edebilir ve büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir