Jimmy Choo Ayakkabı Modelleri
Tarih 29 Aralık 2013 » 1618 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar, Videolar

Jimmy Choo ayakkabı modelleri

Ayakkabı deyince dünyada akla gelen ilk markalardan biri Jimmy Choo ‘dur. Sizler için bu konumuzda markanın bizleri büyüleyen ayakkabıları ile ilgili harika bir yolculuğa çıkacağız. Video , resim , fiyatlar ve aklınıza takılabilecek bir çok konuda sizlere detaylar sunmaya çalıştık.

İlk olarak Jimmy Choo markasından biraz bahsedelim. Bir çok ünlü isim markanın ürünlerine müdavimdir. hollywood içerisinde yaygın olarak kullanılıyor. Sizlere resmi sitesi ve youtube kanalından bazı görsellerle bu yıl içerisindeki tasarımlarını sunmaya çalıştık. Bunun yanında Türkiye içerisinde satışı yapılan online ve satış mağazalarını da inceledik. İsterseniz Türkiye içerisinden fiyatlarla başlayalım. Türkiye içerisinde Jimmy Choo Beymen’lerde uygun fiyatlara satılmaktadır. Gidip yerinde inceleme fırsatına sahip olduk. Biz sizlere online satış siteleri olan beymen.com sitesinden örnekler sunacağız. Fiyatlar 3,195 TL ile 735 TL arasında değişmektedir.  Lüks giyinmeyi seven kadınların tercihi arasında mutlaka Jimmy Choo yer alır. Elbette ekonomik olarak değerlendirmeyi sizler kendi içinde yapacaksınız. Bu konumuzda ayakkabı modellerini inceledik. Ancak markanın çok şık çanta modelleri de ürettiğini bilmenizi isteriz. Başka bir gün de çantalar hakkında detaylı analiz gerçekleştireceğiz.

aşağıda videosunu da paylaştığımız Cruise koleksiyonundan bir kaç görseli sizlerle paylaşmak istiyoruz. Elbette koleksiyonda ayakkabılar haricinde çok şık modellerde var. Ancak bu konumuzda bizler koleksiyonun ayakkabı modellerini inceleyeceğiz. Bu koleksiyon içerisinde bulunun ayakkabı modelleri 2,295 Euro ‘ya kadar çıkmaktadır. Resmi satış sitesi olan jimmychoo.com ile alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Jimmy Choo Cruise koleksiyonunun resmi tanıtım videosunda Nicole Kidman rol aldı. Hep birlikte bu güzel videoyu izleyelim.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir