Jack&Jones Tişört Modelleri , Fiyatları
Tarih 21 Temmuz 2014 » 1147 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Jack&Jones Tişört modelleriBugün güncel indirimler köşemizde erkeklere güzel haberlerimiz var. Genç kesimin çok sevdiği Jack&Jones markasının indirimli tşört modelleri hakkında hazırladığımız galerimizi sizlerle paylaşacağız. Filyatlarından , indirimlerine , kalitesinden , modellerine ve daha bir çok alanda yaptığımız incelemeleri bu konu içerisinde bulabilirsiniz.

İncelemeye yukarıda yer alan baskılı tişörtlerden biri ile başlayalım.

Jack&Jones Tişört

Resimde gördüğünüz ürün %100 koton ile üretilmiştir. Normal fiyatı 80 TL iken şimdiki fiyatı ise 60 TL olarak satışı devam etmektedir. Hemen her tişörtte bu oranda indirimler bulabilirsiniz. Genel anlamda en pahalı tişört modelinin bu olduğunu söyleyebiliriz. En alt limit ise 12 TL olarak görünüyor. Bu sezon satışa sunulan modeller bizi fazlasıyla şaşırtmayı başardı. Normalin çok daha üstünde model seçeneği ile karşılaştık. Açıkçası listeye girdiğinizde bitmeyecek diye korkmaya başlıyorsunuz. Bu ve diğer göreceğiniz ürünleri 1v1y.com sitesinde açtıkları butiklerinde bulabilirsiniz. İndirimler bitmeden fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Jack&Jones Tişörtleri

İşte en uygun tişörtlerden bir örnekte sunmuş olalım. Bu tişört 12,95 TL ‘ye satılıyor. Beyler arasında kombin için uygun renk bulabilir miyim? sorusunu soranlara Jack&Jones ‘ta yok yok diyebiliriz. Tişört konusunda mağazalarda bulamayacağınız kadar çok modeli internet üzerinden satışa sunmuşlar. İyi fırsatı da yakalayınca günün indirim haberi olarak sizlerle paylaşmak istedik. Galerimizde çok daha fazla model bulabilirsiniz. Detaylı inceleme için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca daha önce alışveriş gerçekleştirdiyseniz müşteri olarak görüşlerinizi almak isteyenlere sunabilirsiniz. İlerleyen günlerde markanın diğer ürünlerini de incelemeye devam edeceğiz. Şimdi sizin için hazırladığımız Jack&Jones tişört modelleri galerimize geçiyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir