İpekyol Elbise Modelleri , Fiyatları
Tarih 31 Aralık 2013 » 1249 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

İpekyol Elbise

Sizler için en uygun kampanyaları ve kaliteli markaları araştırmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda İpekyol markasının sezon için yaptığı büyük indirimden ve bu indirimde yararlanabileceğiniz elbiselerden  bahsedeceğiz. Her sezon şık tasarımları ile bizleri kendine hayran bırakan markanın bir çok modelde ciddi indirimlere gittiğini görüyoruz. Detayları alabilmek için galeriye geçmeden önce konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

İpekyol elbise modelleri her zaman rahat giyinmeyi ve şık görünmeyi tercih etmiştir. Alışveriş yapmadan önce markaların temel prensiplerini iyi bilmek gerekir. Her zaman İpekyol giydiğinizde kendinizi normalden daha rahat hissedersiniz. Bunu sağlamak için özel bir çaba sarf ettiklerini görebiliyoruz.  Fiyatlar konusunda sizlere büyük sürprizleri var. Normal şartlarda 300 TL ‘ye kadar çıkan elbise modelleri şuan için 209 ile 100 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Marka bu fiyat aralığı içerisinde gece giyebileceğiniz davet elbiselerinden , günlük elbiselere kadar bir çok seçeneği sunabiliyor. İpekyol mağazaları haricinde alışveriş için ipekyol.com.tr online satış sitelerini tercih edebilirsiniz. Her iki opsiyon tercihinizde de sıkıntı yaşamazsınız.

Kaliteli görünümün yanında bir çok elbisesinde asil kadın temasını işlemişler. Ağırlıklı olarak koyu renk tercih edilmiş olmasının kış aylarıyla mutlaka ilgisi var. Ancak galeride bizim sizlere sunduğumuzdan daha fazla seçenek olduğunu belirtmek isteriz. Sizlere en güzel modelleri seçmeye çalıştık. Materyal olarak ürün kalitesini merak edenler için en pahalı elbisesinde inceleme yaptık.  %98 POLYESTER %2 ELASTAN üretilerek imal edilmiştir. Bu bilgileri de verdikten sonra elbiseleri sizlerle buluşturmaya başlayalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir