İndirimli Park Bravo Etek Modelleri
Tarih 9 Eylül 2014 » 1312 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

İndirimli Park Bravo Etek Modelleriİnidirimleri takip eden ekibimizden size güzel haberler var. Son dönemlerin en çok konuşulan markalarından biri olan Park Bravo bir çok alanda müthiş indirimlerle karşımıza çıkıyor. Bugün etek modelleri ile ilgili hazırladığımız konu ile karşınızdayız. Bir çok alanda modelleri detaylı olarak inceledik. Fiyatlar , indirimler, modeller ve kalitesi ile ilgili bilgileri öğrenebilmek için konumuzu dikkatli takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Park Bravo isteklerimizi dikkate alarak trendleri takip eden modelleri sayesinde satışlarını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bu sezon satışa sundukları bir çok ürün büyük beğeni topladı. Onlar arasında çeşit çeşit, renk renk tasarladıkları eteklerde var. Bugün başlayan indirimleri görünce fırsatı kaçırmamanızı istedik. İsterseniz yukarıda görülen modellerden birini inceleyerek analizlere başlayalım.

Park Bravo Etek

Arkadan fermuarlı
Astarlı
Eteğin İçeriği: %79 Asetat, %18 Viskoz, %3 Elastan

199,00TL 399,00 TL 

İndirim ve indirim sonrası fiyatı görünce muhteşem bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli materyallerin yanı sıra tasarımın şıklığı ile bu fiyatın çok üstünde eder. Ömereceğimiz ilk model bu. Elbette daha fazlası galerimizde yer alıyor. Bu ürünleri Park Bravo mağazaları dışında dilerseniz parkbravo.com.tr online satış sitelerinden de temin edilebilir.

İlk olarak galerimizde modelleri inceleyelim. Daha sonra konuyu noktalandırmak üzere burada olacağız.

konumuzun sonunda beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Aslında sadece beğendikleriniz değil , Park Bravo markası ile ilgili tecrübelerinizi de bu konu içerisinde paylaşabilirsiniz. Yeni indirimlerde görüşmek üzere şimdilik hoça kalın.

 

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir