İlginç Gelinlik Modelleri
Tarih 16 Haziran 2014 » 2186 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik

Moda dünyasında sadece klasik veya dönemin trendlerine uygun tasarımlar üretilmiyor. Önemli modacılar çok ilginç tasarımlara da imza atabiliyorlar. Belkide 10-20 yıl sonranın modasını şimdiden tasarlıyorlar. Bu konuda görebileceğiniz en ilginç gelinlik modellerini sizlerle paylaşacağız. Galeride ve konuda çok keyif alacaksınız.

Daha önce gelinlik ile ilgili yazılarımızda bunun sizin en özel moda aktiviteniz olduğundan bahsetmiştik. Marjinal bir seçimden çoğumuz kaçınırız. Ancak unutulmaz gelinlerden olmak isteyenlere özel tasarım önerilerimiz var. Bir çoğunu yurt içinde bulabilmeniz mümkün değil. Bir çoğumuz gelinliği diktirmeyi düşündüğümüzden örneklerin işinizi göreceğini düşünüyoruz. Baştan uyarmak gerekiyor. Burada göreceğiniz modellerin hiç biri normal tasarımlar değildir.

İlginç gelinlikler

Mesela böyle uzun bir gelinlik giymek ve hatta yapanı da düşünelim dikmek herkesin harcı değildir. Keyifli manzaralardan biri olarak fotoğraf galerimize ekliyoruz.

Farklı gelinlikler

Tasarımcıların bu gelinlikleri tasarlarken neleri düşündüğünü kestirmek zor. Ancak modellerin bir hayli marjinal olduğunu söyleyebiliriz. Ünlü tasarımcılar modellerin arasına mutlaka buna benzer marjinal tasarımlar koyuyorlar.

Sıradışı gelinlik modelleri

Yukarıda gördüğünüz gelinlik modelinin bir hayli pahalı olduğunu da söyleyelim. Sıra dışı bir tasarım olsa da listenin en güzel gelinliklerinden biri.

Farklı gelinlik modelleri

Bu modellerin dışında galerimizde sizi bir çok farklı gelinlik bekliyor olacak. Galerimizde resimleri büyük boy görebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçmeniz gerekiyor. Sonrasında oklar sizi yönlendirecek. Mutlaka konu hakkında yorumlarınızı da bekliyoruz. Örneğin ”bunu giyerdim” diyebileceğiniz modeller olursa yazmayı ihmal etmeyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir