H&M 2014 Modelleri
Tarih 26 Mart 2014 » 1094 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar, Videolar

H&M paris moda haftas

Paris Moda Haftasının yıldızlarından biri kuşkusuz H&M markasıydı. Sizlere bu konumuzda H&M 2014 modelleri ile ilgili geniş bilgiler sunacağız. Bir çok moda sitesinde olmayan doyurucu envanter ile H&M 2014 modelleri hakkında bilinmedik bir şey kalmayacak. İlk olarak defile hakkında yazımıza ulaşacaksınız. Ardından görsellerin yer aldığı resim galerimiz geliyor. Son olarak da defilenin müthiş görüntülerini video olarak izleyebilirsiniz. Büyük keyif alarak yayınladığımız konumuza hadi hep birlikte göz atalım.

H&M , tarzı itibariyle her zaman kadınsı görüntüye önem vermiştir. Yeni koleksiyonunda da bunun izlerini görmek mümkün. Her kış daha canlı modeller gördüğümüz moda haftalarında yine aynı görüntüyle karşılaşıyoruz. Kış dediğiniz mat renkler ön plana geliyor gibi olsa da H&M bu konuda bir hayli farklılıklar gösteriyor. Hemen hemen her renkten örnekleri yeni koleksiyonunda bulmak mümkün. Defilede en dikat çekici parçalar ise bizim için elbiseler oldu. Her alanda çok başarılı tasarımlarla karşılaştık ancak elbiselere ayrı bir yıldız vermek pekte yanlış olmaz.

Son dönemlerin  trendi olan asimetrik detaylar yine gözümüzden kaçmadı. Bu defilede de asimetrik elbiseler veya parçalar görmek mümkün. Genel anlamda büyük beğeni toplayan defilenin görselleri ile karşınızdayız. Beğendiğiniz modelleri daha yakından incelemek için üzerine tıklayın. Ayrıca sizlerinde görseller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. İlk olarak H&M yeni koleksiyon resimleri sonrasında video ile defileyi her açıdan inceleyebilirsiniz. Yeni moda konularımızda görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir