Gümüş yüzük modelleri , modası
Tarih 29 Mayıs 2014 » 1175 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Gümüş yüzük modelleri

Geniş çaplı bir gümüş yüzük konusu ile karşınızdayız. Uzun zamandır indirim haberlerini sizlerle paylaşamıyorduk. Bu konumuz içerisinde önemli markaların gümüş yüzük tasarımlarından oluşan indirimli modelleri bulabilirsiniz. İlk olarak konu içerisinde yüzüklerin tasarımları ve fiyatları hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız. Sonrasında galeride modellerin hangi markaya ait olduğunu belirten detaylarla birlikte resimleri inceleyebilirsiniz. Çok fazla bekletmeden detaylara geçelim.

Bir çoğu indirimli olmak üzere geniş bir gümüş yüzük koleksiyonu sizi bekliyor. 80 TL ‘den başlayan fiyatlar 740 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor. Fiyat aralığından da anlayacağınız üzere bir çok model galerimizde sizlerle olacak. Her bütçeye uygun modeller olmasını istediğimizden fiyat seçeneklerini değişken tutuk. Avo Silver , Divas Diamond , Ashyl , Bella Gloria , Ariş ve Else Silver gibi markaları konumuzda bulabilirsiniz.

Çok şatafatlı ve farklı modeller seçiyorsanız bir kaç önerimiz olacak.

Ariş gümüş yüzük modelleri

Ariş markasının tasarladığı bu yüzüj görüntüsü ile çok orjinal bir yüzük olduğunu ispatlıyor. 200 TL fiyatı ile de dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

Abbia Pırlanta gümüş yüzük modelleri

Önereceğimiz bir başka farklı modelde Abbia Pırlanta ‘nın tasarladığı bu harika gümüş yüzük olacak. Bu yüzük de görünüşü kadar fiyatı ile dikkatimizi çekmeyi başarıyor. Mizu ‘nun sitesinde 270 TL ‘ye alıcılarını bekliyor.

Ejoya gümüş yüzük modelleri

Bir başka önerimiz de Ejoya markasının bu harika tasarımı olacak. mizu sitesinde bu yüzüğü de 195 TL ‘ye bulabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen yüzükler haricinde bir çok gümüş yüzük modelleri bulabilirsiniz. Burada gördüğünüz bütün ürünler mizu.com sitesinde de online olarak satılıyor. İster kendi markasının satış noktalarından , isterseniz de mizu.com sitesinden ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir