Guess Çanta Modelleri , Fiyatları
Tarih 30 Nisan 2014 » 2700 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Guess çanta modelleri

Bir kadın için hep var olacak ihtiyaçlardan biri çantadır. Güzel bir çantaya kolay kolay kimse hayır diyemez. Bunu çok iyi bildiğimiz için mümkün olduğunca çanta indirimlerinden sizleri haberdar etmeye çalışacağız. Bu konumuzda sizlere Guess markasının birbirinden şık çanta modellerini tanıtacağız. Konumuz içerisinde fiyatlar ve kalitesi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Son olarak galerimizde modellerin resimlerini inceleyebilirsiniz.

Daha önce bu çantaları tanıtmadığımız için üzgünüz. Ancak indirimli haliyle çok daha cazip hale geldiğini söyleyebiliriz.  Guess çanta modelleri belkide sezonun en iyi modellerinden oluşuyor. Bir çoğunuzun buradaki çantalardan bir kaç tanesini gözüne kestireceğini düşünüyoruz.  Fiyatlar konusunda tereddüt yaşayanlara bir güzel haber verelim. Normal fiyatları 528 TL ‘ye kadar çıkan bu şık çantaların şuanki fiyatları 345 TL ile 55 TL arasında değişiyor.  Çok büyük indirimin söz konusu olduğu kampanyanın ne zaman biteceğini bilemiyoruz. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Guess mağazaları haricinde dilerseniz online olarak 1v1y.com sitesinden de ürünleri temin edebilirsiniz. Burada gördüğünüz bütün çantaları 1v1y ‘de bulabilirsiniz.

İndirim haberlerimiz site içerisinde en çok ilgi gören bölümlerden biri haline geldi. Daha iyi indirimler yakalayabilmek için sizin takip etmemizi isteyeceğiniz markaları iletmeniz gerekiyor. İletişim bölümünden bize yazarak sizinde favori markalarınızı bir çok kulvarda takip ederek indirimlerini herkesten önce yakalamanızı sağlayabiliriz. Bizi takip etmeye devam edin.  Şimdi Guess çanta modelleri galerimiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir