Gucci 2013/2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Tarih 23 Aralık 2013 » 1139 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Defile, Moda, Öne Çıkanlar

Gucci 2013 - 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu

Moda ile ilgilenen hemen hemen herkesin yeni koleksiyonlarını merakla beklediği markalardan biri olan Gucci için hazırladığımız 2013/2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu isimli konumuza hoş geldiniz. Konu içerisinde bol bol görseller sunarak size defilenin öncesi , sonrası ve sunumları ile ilgili bütün bilgileri paylaşacağız. 

Gucci her zaman olduğu gibi güçlü kadın portresi çizmenize yardımcı olacak. Kadınlarda asil duruş temasını hiç bir koleksiyonunda kaybetmiyor. Moda yorumcuları sezon için düşüncelerini yazmadan önce Gucci ‘nin yeni koleksiyonunu mutlaka beklerler. Her zaman çıkardığı tasarımlarla modaya yön veren bir marka olmuşlardır.

Birazda markanın yönetiminden bahsedelim. Bir çok moda sitesinde İtalyan markası olduğu söylenir. Aslında sahipleri Fransız ve İtalyan’dır. Guccio Gucci tarafından İtalya’nın Floransa kentinde kurulmuştur.  Bir çok moda otoritesi tarafından dünyanın en büyük markaları arasında gösteriliyor. Bir ekonomi gazetesinin haberine göre 2006 yılında 3.5 milyon dolar kar etmeyi başarmışlardır. Son yıllara dair kayıtlara ulaşamadığımız için sunumunu gerçekleştiremedik. Gucci parfüm ve saat alanlarında da giyimde olduğu kadar popüler ve söz sahibidir. İlerleyen dönemlerde sizlere uygun satışları ile alakalı geniş çaplı bir araştırma sunacağız. Guci’nin şuan bilinen 400 ‘ün üzerinde dünya çapında mağazası vardır. Kimi yorumculara göre dünyanın en büyük moda evidir.

Ufak bir Gucci turundan sonra modelleri görmeye ne dersiniz? İlk olarak sizlere defileden görüntüler sunacağız. Ardından defilenin videosunu sizlerle paylaşacağız. Gucci 2013/2014 Sonbhar Kış Modelleri

Şimdide defilenin videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir