Göğüs Bakımı Nasıl Yapılmalı?
Tarih 24 Eylül 2014 » 839 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik

Göğüs Bakımı

Sağlıklı ve güzel görünen göğüslere sahip olmak için doğru bakımı yapmanız şart. Doğru yöntemler ile olduğundan çok daha sağlıklı ve güzel görünen göğüslere sahip olabilirsiniz. Peki göğüs bakımı nasıl yapılır? En çok sorulan sorulardan biri olduğu için bizde bu sorunun yanıtını en doğru şekilde vermeye çalıştık.

Kabul edelim ki uzun yazılardan ziyade bizi hedefe ulaştıracak kısa yazıları tercih ediyoruz. Bu sebeple yazımızı mümkün olduğunca kısa tutacağız. Göğsümüzü gerek gerek tabirini gerçek anlamda kullanmak isteyenler biraz daha dikkatlerini versinler.

Soğuk su ve buz

Göğüslerinizin daha sıkı ve dik olmalarını sağlamak için en az haftada bir buz ve veya soğuk su ile masaj yapın. Masajın süresi çok önemli değil. Ne çok hafif nede çok sert olacak şekilde bir kaç dakika masaj yapın. Buz veya soğuk su masajı bir çok ünlünün de göğüsleri için kullandığı popüler bir yöntemdir.

Peki göğüs masajı nasıl yapılır?

Yukarıda göğüs masajından bahsettik. Ancak detaylardan pek bahsetmedik. Göğüs, boyun ve omuzlara uygulayacağınız masajlarla göğüslerinizi geliştirip, güzelleştirebilirsiniz. Mutlaka ellerinize aromatik vücut yağı sürerek, sağ elinizle sol göğsünüze, sol elinizle de diğer göğsünüze masaj yapın. Bunun dışında alternatif de avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup, sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek ovmak olsun. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masajla troid bezlerininizin çalışması hızlanacak ve beraberinde göğüsleriniz dikleşmiş olacak.

Duruş çok önemli

Sadece göğüsler için olmasa da konumuz göğüs olduğu için sadece işin göğüslere olan etkisini yazacağız. Kambur durmak hem göğüslerinizin kötü görünmesini hem de sağlıklı olmasını engeller. Kesinlikle dik bir duruş sergilemelisiniz. Kambur duranların göğüsleri çok daha erken sarkacaktır.

Ufak bir tüyo

artık konumuzun sonuna geldik. Konuyu bitirmeden size ufak bir tüyo verelim. Dekoltenizin ufak kirleri barındırdığınızı görüyorsanız panik yapmayın. Yeşil bir elmayı dilimleyin ve dekoltenizin arasına koyun. 20 dakika sonra ufak lekelerin yok olduğunu görebilirsiniz.

Sizlere Göğüsleri Büyültme Yöntemleri konumuzu da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. mutlaka o konuda da yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir